REKLAMA

Trzyletnie dziecko chodził po parapecie na siódmym piętrze – Ojciec chłopca został zatrzymany

Trzyletnie dziecko chodził po parapecie na siódmym piętrze – Ojciec chłopca został zatrzymany

Na Czerniakowie w Warszawie małe trzyletnie dziecko pod nieobecność ojca chodziło po balkonie znajdujące się na siódmym piętrze. Mężczyzna za niedopilnowanie chłopca został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał on we krwi 2 promile alkoholu.

Ojciec po spożytym obiedzie wraz z drugim synem postanowił zasnąć w pokoju obok. Wówczas trzyletnie dziecko mężczyzny wspięło się na parapet i niebezpiecznie chodziło po nim. Mieszkanie rodziny znajduje się na siódmym piętrze bloku.

REKLAMA

Zobacz więcej: Adam Bodnar się myli. Uchwały samorządów przeciwko ideologii LGBT są zgodne z prawem

Na miejsce zostali wezwani funkcjonariusze policji oraz straż pożarna. Podczas interwencji strażacy wspięli się po drabinie na balkon, aby uratować trzyletnie dziecko nieodpowiedzialnego mężczyzny.

Ojciec dziecka został zatrzymany przez policjantów po ich natychmiastowej interwencji do mieszkania rodziny. Całe zdarzenie wydarzyło się pod nieobecność matki syna.

Policja wybadała po użyciu alkomatu, iż mężczyzna miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

DoRzeczy

REKLAMA

Komentarze