REKLAMA

Trzaskowski zakazał Marszu Zwycięstwa. Młodzież Wszechpolska: „Decyzja polityczna”

Trzaskowski zakazał Marszu Zwycięstwa. Młodzież Wszechpolska: „Decyzja polityczna”

Rafał Trzaskowski wydał skandaliczną decyzję zakazującą przemarszu w 100. lecie zwycięskiej Bitwy Warszawskiej. Młodzież Wszechpolska zapowiada odwołanie.

REKLAMA

15 sierpnia obchodzimy sto lat od pamiętnej Bitwy Warszawskiej, w której polska armia zwyciężyła bolszewików i uchroniła całą Europę przed nawałem komunizmu. Tego dnia Młodzież Wszechpolska przy wsparciu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Ruchu Narodowego organizuje społeczne obchody, których główną punktem jest przemarsz głównymi ulicami stolicy.

Trzaskowski wydaje zakaz

Jednak Rafał Trzaskowski nie da spokojnie świętować polskim patriotom i w środę rano wydał zakaz wobec Marszu Zwycięstwa 15 sierpnia.

Organizatorzy szybko odnieśli się do decyzji Trzaskowskiego i już zapowiadają odwołanie od zakazu: „Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zakazał Marszu Zwycięstwa, powołując się na kwestie bezpieczeństwa w związku z epidemią! Decyzja ma oczywiście charakter stricte polityczny, o czym świadczy fakt, iż Rafałowi Trzaskowskiemu nie przeszkadzają w tym względzie wiece wyborcze, a nawet spędy LGBT i innych lewicowych ekstremistów. Oczywiście odwołamy się od jego decyzji, a Marsz Zwycięstwa po raz kolejny przejdzie ulicami Warszawy!”.

Skandaliczna decyzja

CZYTAJ TAKŻE:

Jaok opluty przez aktywistkę LGBT. „Zgłoszę ją do sanepidu, niech robią jej wymazy”

Termin „rasa” usunięty ze znanej gry fantasy. Nie będzie też „stereotypów u orków”

NASA będzie zwalczać rasizm i promować różnorodność w kosmosie. „Konotacje kolonialne i rasistowskie”

Do zakazu odniósł się prezes MW Ziemowit Przebitkowski:

Decyzja Trzaskowskiego jest skandaliczna, choć w przypadku tego człowieka w ogóle nie dziwi, widzimy wyraźne ideologiczne dwójmyślenie. Manifestacje dewiantów mają pełną swobodę, niezależnie od liczby uczestników i poziomu agresji tam prezentowanych, działano służb porządkowych w ich przypadku są przez prezydenta Warszawy całą mocą piętnowane.

-Na marsze patriotyczne z kolei, nakładane są profilaktyczne zakazy z wykorzystaniem każdego możliwego pretekstu – tym razem padło na zagrożenie epidemiologiczne – dodał Przebitkowski.

-My oczywiście zaskarżamy tę decyzję i organizujemy celebrację setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej niezależnie od ojkofobii jej władz. Widzimy się 15-go sierpnia na Marszu Zwycięstwa! – zakończył prezes MW.

Organizatorzy nadal zbierają fundusze na wsparcie Społecznego Marszu Zwycięstwa. Link do zrzutki – TUTAJ.

FACEBOOK

REKLAMA

Komentarze