REKLAMA

Tomasz Komenda zapowiada dalszą walkę. „Nie spocznę, dopóki tych osób nie zobaczę na ławie oskarżonych”

Tomasz Komenda zapowiada dalszą walkę. „Nie spocznę, dopóki tych osób nie zobaczę na ławie oskarżonych”

Po prawomocnym uniewinnieniu niesłusznie skazanego Tomasza Komendy, teraz toczy się śledztwo dotyczące osób, które powinny za to ponieść odpowiedzialność. Przypomnijmy, że Komenda niewinnie spędził w więzieniu aż 18 lat. Za kratami przeszedł przez prawdziwe piekło. 

Dzisiaj Tomasz Komenda składał zeznania w prokuraturze we Wrocławiu. Po opuszczeniu budynku rozmawiał z dziennikarzami. Złożyłem obszerne zeznania, ale najgorsze dopiero przede mną. Nie było jeszcze możliwości opowiedzieć, co się działo ze mną w zakładach karnych. – mówił.

REKLAMA

Nie spocznę, dopóki tych osób nie zobaczę na ławie oskarżonych. Dzisiejsze zeznania dotyczyły przesłuchiwania i traktowania mnie na policji w trakcie dochodzenia. – dodał. Mam nadzieję, że moje zeznania wystarczą, by osoby odpowiedzialne za mój areszt usiadły na ławie oskarżonych. – mówił Komenda.

Tomasz Komenda ujawnił również, że po piekle jakie przeszedł za więziennymi kratami, teraz musi korzystać z pomocy specjalistów. Takich rzeczy się nie zapomina, one tkwią w człowieku do końca życia. Dlatego chodzę teraz do psychologa i na terapię, bo jest to mi bardzo potrzebne. – wyznał.

 

se.pl

REKLAMA

Komentarze