REKLAMA

Tomasz Gryguć „Pan Nikt”: „Prawdziwym aktorem polityki USA są Żydzi” [WIDEO]

Tomasz Gryguć „Pan Nikt”: „Prawdziwym aktorem polityki USA są Żydzi” [WIDEO]

Gościem kolejnego Komentarza Mediów Narodowych był analityk i publicysta Tomasz Gryguć, w niektórych kręgach znany jako „Pan Nikt”. A rozmowa jaka się odbyła między nim i prowadzącym Rafałem Mossakowskim dotyczyła i tematów aktualnych, bieżących jak również częściowo historycznych. 

REKLAMA

Pod lupą obu panów znalazły się Stany Zjednoczone, a także państwo położone w Palestynie. Data 14 maja 2018 roku przejdzie do historii obu tych krajów. Tego dnia bowiem otwarto ambasadę amerykańską w Jerozolimie, a dokładniej przeniesiono ją z Tel Awiwu. Pierwotnie tak poważna inwestycja jak wybudowanie nowego budynku ambasady w Jerozolimie miała pochłonąć miliard dolarów, jednakże jak to z przekąsem powiedział gość Mediów Narodowych, Pan Nikt, Donald Trump słynie z tego, że dba o finanse amerykańskich obywateli i ostatecznie kosztorys zamknął się w kwocie 100 000 dolarów. Dodatkowo była to bardzo szybka inwestycja, bo Stany Zjednoczone musiały zdążyć z otwarciem na zbliżającą się rocznicę państwa Izrael.

Kolejny temat to rocznica tzw. Powstania w Getcie Warszawskim. Jak powiedział Pan Nikt, 19 kwietnia z kolei mieliśmy, my, tu u siebie przykład jak polskie elity polityczne nie szanują siebie, nie mają poczucia jakiejkolwiek godności. Pod pomnikiem tzw. powstania w Getcie mieliśmy przykład zwasalizowanej mentalności historycznej, ważne było to jak bardzo upodlający dla Polaków był widok naszych tzw. elit z przypiętymi żółtymi gwiazdami ala żonkilami. To jest straszne, bo 19 kwietnia i przed nim wszyscy młodzi i starzy ludzie na ulicy chodzą z tymi żółtymi gwiazdami i wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy z getta.

Zachęcamy do obejrzenia całego komentarza:

REKLAMA

Komentarze