REKLAMA

To już ostatnie chwile, aby dołączyć do Straży Marszu Niepodległości [ZOBACZ JAK]

To już ostatnie chwile, aby dołączyć do Straży Marszu Niepodległości [ZOBACZ JAK]

To już ostatnie dni, aby zgłosić się do SMN. „Dołącz do Straży i razem z nami przeprowadź największą manifestację patriotyczną w Europie” – zachęcają organizatorzy.

Zbliża się 11 listopada – wielkie święto Polski i Polaków. To także Marsz Niepodległości i ochotnicy, którzy chronią uczestników największego marszu w Europie. „Nie bądź bierny, odwagi! Podejmij wysiłek i wyślij swoje zgłoszenie” Straż jest formacją powołaną przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości i służy realizacji celów statutowych Stowarzyszenia.

REKLAMA

Dołącz do Straży Marszu Niepodległości –> KLIK

SMN ma charakter społecznej i otwartej, opartej na wolontariacie, formacji logistyczno-ochronnej, której przedmiotem działania jest organizacja, zabezpieczenie logistyczne oraz ochrona przeprowadzenia zgodnie z prawem corocznego Marszu Niepodległości, jako zgromadzenia publicznego w dniu 11.11.

Powstanie Straży Marszu Niepodległości jest bezpośrednim wynikiem nieudolnych, nieprofesjonalnych i nieodpowiedzialnych działań służb mundurowych w czasie Marszu Niepodległości w latach 2010, 2011, 2012 oraz prób rozbicia manifestacji w 2013, które w ocenie organizatorów mogły sprowadzić na uczestników legalnego zgromadzenia publicznego bezpośrednie zagrożenie ich życia i zdrowia oraz uszkodzenie lub zniszczenie mienia znacznej wartości.

REKLAMA

Komentarze