REKLAMA

„Takiej sytuacji nie było w polskim Sejmie od lat. On się naprawdę na mnie rzucił” -szarpanina na konferencji Trzaskowskiego

„Takiej sytuacji nie było w polskim Sejmie od lat. On się naprawdę na mnie rzucił” -szarpanina na konferencji Trzaskowskiego

Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski odwiedził 2 lipca oczyszczalnie ścieków „Czajka”, gdzie dokonywano technicznego odbioru zbiornika retencyjnego. Który kosztował 100 mln zł.

REKLAMA

Kandydat na prezydenta odwiedził oczyszczalnie ścieków oraz urządził konferencję prasową. Naktórej mówił miedzianymi o ochronie środowiska oraz zmianach klimatu. Tego typu zbiorniki, jaki odwiedził kandydat są używane po to, aby w razie potrzeby odbierać deszcze burzowe. Warszawa po ostatnich ulewach, jak się okazało ma poważne problemy z brakiem odpływu deszczówki.

Na wystąpienie kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego dostać się chcieli posłowie PiS  Jacek Ozdoba i Sebastian Kaleta. Drogę zablokował im jednak poseł PO Sławomir Nitras. Członek sztabu Rafała Trzaskowskiego miał ich powstrzymywać siłą i mówć”nigdzie pan nie pójdzie”. Nie pozwolono im nawet wejść po schodach, które prowadziły w miejsce konferencji.

Jak mówi w rozmowie z portalem tvp.info Sebastian Kaleta, Sławomir Nitras został wysłany do polityków PiS po to, aby uniemożliwić im uczestnictwo w konferencji kandydata na prezydenta.
Poseł Prawa i Sprawiedliwości powiedział również, że Sławomir Nitras chodził za nimi przez około godzinę. Miał także mówić, że nie zepsują oni eventu Rafała Trzaskowskiego.

Takiej sytuacji nie było w polskim Sejmie od lat. On się naprawdę na mnie rzucił” – Powiedział Sebastian Kaleta.


Źródło: Onet TVP info

Zobacz również: https://medianarodowe.com/powstanie-komisja-ds-klimatu/

REKLAMA

Komentarze