REKLAMA

Szwajcaria: Imigrant zabił swoją żonę, a potem siebie. „Była jak w więzieniu. Zabraniał jej rozmawiać z innymi”

Szwajcaria: Imigrant zabił swoją żonę, a potem siebie. „Była jak w więzieniu. Zabraniał jej rozmawiać z innymi”

W szwajcarskiej gminie Wangen bei Olten w jednym z domów służby policyjne dokonały makabrycznego odkrycia . Znaleziono ciała dwóch osób – Kerima D. († 61) ,oraz jego żony pochodzenia, Aliyi S. († 30). Najprawdopodobniej Niemiec zamordował swoją żonę, a następnie odebrał sobie życie.

„Nigdy bym się nie spodziewała, że zrobi coś takiego”.

Jedna z sąsiadek zamordowanej pary relacjonuje dla witryny „Blick”, że zasłonięte okna i brak świateł w godzinach wieczornych u sąsiadów były dziwne. Jednakże starsza kobieta podejrzewała, że Kerim D. i jego żona wyjechali. ” Jak przyznała:”- Nigdy bym się nie spodziewała, że zrobi coś takiego, nawet, jeśli był osobą trudną i pozbawioną ciepła.”

REKLAMA

Zaniepokojony zniknięciem ojca syn Kerima D. zadzwonił na policję, która – gdy dostała się do domu, dokonała przerażającego odkrycia.

Kedim D. i Alija S. pobrali się w kwietniu 2019 roku i zamieszkali w Szwajcarii. Z relacji sąsiadów wynika, iż Kerim D. był osobą o ciężkim charakterze – spotykał się z wieloma kobietami,  zaś w stosunku do swojej żony był surowy.  Zabraniał jej kontaktów z innymi ludźmi.

Aliyi zależało na wsparciu finansowym swojej rodziny z Tunezji, jednakże nie miała możliwości podjęcia pracy, a od męża nie otrzymywała żadnych środków.

 Jeden z sąsiadów zdecydował się pomóc rodzinie w obecnej sytuacji.  Powiedział :”- Jest mi bardzo przykro. Wysłali córkę do Szwajcarii z nadzieją, że będzie mogła tam pracować i prowadzić dobre życie, a także ich wspierać.  Zamiast tego rok później zabierają córkę z powrotem w trumnie.”

https://twitter.com/delestoile/status/1262827243056889857

ŹRÓDŁO: TWITTER/BLICK

Zobacz też: W cieniu pandemii toczy się spór o wyspy na Pacyfiku

REKLAMA

Komentarze