REKLAMA

Szef SLD: „Ten Czarzasty to świr jakiś”

Szef SLD: „Ten Czarzasty to świr jakiś”

Szef SLD, Włodzimierz Czarzasty chce powrotu tematu do filmu braci Sekielskich, czyli pedofilii w Kościele. Postanowił o to zaapelować oryginalnym wpisem. Polityk nie spodziewał się jednak, że wpis zostanie odebrany tak negatywnie.

„Dzień dobry. Czy ktoś jeszcze pamięta o takim temacie jak pedofilia? W tym pedofilia wśród kleru? Dwa tygodnie temu wszyscy powoływali komisje. Premier grzmiał. Autorytety też. Biskupi przepraszali. A dziś? Ktoś? Coś? Tylko ofiar żal. Ofiar? Jakich ofiar? Ten Czarzasty to świr jakiś” – pisze Czarzasty na swoim profilu.

Brak obrazka

Polityk na Twitterze wywołał burzę swoim wpisem. Okazuje się jednak, że komentarze są negatywne w stosunku do Czarzastego. „Rozkręciliście temat pedofilii, bo miał wam przynieść zwycięstwo w wyborach. I zonk” – podkreśla użytkowniczka Twittera.

„Pamiętamy towarzyszu, najwięcej pedofilii było zawsze wśród komunistów i najbardziej warto to pamiętać”, „Komunistyczne spec-służby karmiły się nieszczęściem dzieci, niecnie wykorzystywanych przez wszelkiego rodzaju złoczyńców/dewiantów (także tych w sutannach!).” – zwracają uwagę kolejni twitterowicze.

REKLAMA

Komentarze