REKLAMA

Ten straszny „prawak” Hitler

Ten straszny „prawak” Hitler

Media społecznościowe zawrzały z powodu artykułu tygodnika „Do Rzeczy” pt. „Hitler był lewakiem”. Wywołało to oburzenie środowisk lewicowych, które na różne sposoby wykazywały, że jest inaczej. Warto zadać sobie pytanie czy Adolf Hitler i NSDAP to na pewno symbole “skrajnej prawicy”.

Powojenne kłamstwo

Po zakończeniu II Wojny Światowej i podziału świata na strefy wpływu USA i ZSRS trzeba było coś zrobić z Niemcami. Problem stanowili oczywiście narodowi socjaliści, więc Amerykanie stworzyli termin “nazizm”, który niewiele mówi. Ten termin odpowiadał samym Niemcom i Sowietom, ponieważ mogli wmówić światu, że nie mieli nic wspólnego z Niemcami w latach 20, 30 i 40. To się udało i narodowy socjalizm został utożsamiony z prawicą.

Do dziś ruchy narodowe, anty-islamskie czy będące w opozycji do lewicy są przez nią porównywane do nazizmu. Jest to porównanie kłamliwe i obelżywe, a także pokazuje impotencję intelektualną lewicy. Doszło do tego, że ci, którzy oskarżają kogokolwiek o nazizm, nie wiedzą czym był narodowy socjalizm, a niestety “światli ludzie lewicy” nie chcą przyjąć do świadomości, że się mylą i uparcie trwają w kłamstwie.

Warto przypomnieć, że kłamstwo jest jedną z cech lewicy. Dla lewicy kłamstwo jest czymś normalnym i akceptowalnym, a jeśli rozchodzi się o ich interes to kłamstwo jest wręcz wskazane.

Co to jest narodowy socjalizm?

Jak sama nazwa wskazuje jest to socjalizm. Socjalizm realizowany w obrębie jednego narodu, najprościej mówiąc jest to nacjo-bolszewizm (jest to zaprzeczenie samo w sobie, ponieważ bolszewizm jest nurtem komunizmu, który to jest międzynarodowy – przyp. T.C.).

Z faktu, że jest to socjalizm, nie może być on identyfikowany z prawicą, a jednak jest. Dlaczego? Narodowy socjalizm w czasie II WŚ pochłonął miliony ofiar, a że lewicę charakteryzuje brak honoru i skruchy, to nie przyznała się ona do niemieckich zbrodni. Jak wiemy z historii, te zbrodnie były straszne i obrzydliwe, a dla lewicy były one jak “gorący kartofel”, więc podrzuciły go szeroko pojętej prawicy.

Innym powodem zaistniałego stanu rzeczy jest wynik wspomnianej II WŚ. ZSRS miał w zwyczaju nazywać każdego swojego wroga (którego się obawiał – przyp.T.C.) faszystą, nazistą itd. Sowieci wmawiali światu, że nie mają nic wspólnego z Niemcami, a jest to nie prawda. Narodowi socjaliści, podobnie jak komuniści, byli przeciwko wolnemu rynkowi, ograniczaniu swobód obywatelskich, istnieniu związków zawodowych, egzystencji wyższych klas społecznych. Ponadto i jedni i drudzy byli zwolennikami aborcji, zamykania przeciwników politycznych w obozach koncentracyjnych/gułagach i zwalczania chrześcijaństwa.

“Światli ludzie lewicy” powtarzają, że Niemcy mordowali gejów, lesbijki, Żydów, Polaków, dbali o “czystość rasy” itd. Zapominają jednak, że w ZSRS było podobnie, choć Żydzi nie byli wrogiem nr. 1, ale zamiast promowania “rasy panów”, zwalczano kontrrewolucjonistów.

Można wymieniać podobieństwa w nieskończoność, a i tak do części lewicy nie dotrze, że Hitler był człowiekiem lewicy i NSDAP była partią skrajnie lewicową. Wcześniej napisałem, że narodowy socjalizm to komunizm realizowany w obrębie jednego państwa. W ramach polityki pangermanistycznej, dokonano anschlussu Austrii i de facto ten system objął dwa państwa i dwa narody, nie licząc mniejszości zamieszkujących te dwa państwa.

Odpierając zarzuty o prześladowanie środowisk homoseksualnych, to były takie czasy, gdzie nawet lewica nie aprobowała zboczeń. Jak wiemy, dziś w tej sprawie jest inaczej.

Kim był Adolf Hitler?

Był Austriakiem, niedoszłym studentem wiedeńskiej ASP, wodzem Narodowo-Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotniczej, kanclerzem Niemiec (nazwa III Rzesza nie była oficjalna nazwą  państwa Niemieckiego – przyp. T.C.). To wiedza powszechnie znana i wbrew temu co napisałem w tytule, Hitler nie miał nic wspólnego z prawicą. Był lewicowcem i często powoływał się na Marksa, nawiasem mówiąc to Marks był protoplastą Holocaustu “Przez żydostwo rozumiemy więc pewien powszechny współczesny element antyspołeczny, który osiągnął swą obecną skrajną postać przez rozwój historyczny, do którego Żydzi, w tym sensie ujemnym, gorliwie się przyczynili; w tej obecnej zaś skrajnej postaci element ten musi nieuchronnie ulec likwidacji…”. Ponadto Adolf Hitler był demokratą, wegetarianinem, obrońcą praw zwierząt, zwolennikiem aborcji i eutanazji, wojującym antyklerykałem i gardził arystokracją. Wypisz, wymaluj działacz dzisiejszej partii lewicowej. Czy ktoś taki może być człowiekiem prawicy? Dodatkowo żył w związku partnerskim (ożenił się w dniu śmierci – przyp. T.C.).

Hitler kiedyś powiedział Więcej wiąże nas z bolszewizmem niż dzieli. Mieszczański socjaldemokrata czy przywódca związkowy nigdy nie stanie się narodowym socjalistą, ale komunista – niezawodnie. Także Austriacki Akwarelista dawał wiele przykładów na to, że jest człowiekiem lewicy.

Kończąc, napiszę coś oczywistego dla kogoś, kto zetknął się z przedwojenną, wojenną i powojenną historią polskiego ruchu narodowego. Adolf Hitler i NSDAP nie mają nic wspólnego z prawicą, a Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny, Stronnictwo Narodowe i Narodowe Siły Zbrojne nie kolaborowały z Niemcami!

Tomasz Cynkier

źródło:

Narodowcy.net
Polub fanpage Narodowcy.net na Facebooku
REKLAMA

Komentarze