Stanisław Michalkiewicz: W co gra PiS w sprawie roszczeń?

Wczoraj gościem Mediów Narodowych był red. Stanisław Michalkiewicz, który zabrał głos w sprawie Ustawy 447 i roszczeń żydowskich.

REKLAMA

Redaktor Michalkiewicz stwierdził, że PiS póki mogło, starało się utrzymać sprawę roszczeń w tajemnicy przed opinią publiczną.

W tak zwanym międzyczasie zaszły pewne wydarzenia. Przede wszystkim ujawniona została notatka z rozmowy jaką 25. października ubiegłego roku odbył pan Yazdgerdi (…) z ambasadorem Chodorowiczem” – skomentował Michalkiewicz.

Z notatki wynikało, że nie jest to pierwsza rozmowa obu panów.

Yazdgerdi przedstawił tam stronie Polskiej cały harmonogram działań związanych ze sformalizowaniem ustawy po jesiennych wyborach.

Red. Jelonek zapytał Stanisława Michalkiewicza czy ewentualna kapitulacja Prawa i Sprawiedliwości w sprawie roszczeń i Ustawy 447 równać się będzie początkiem końca PiSu?

„Tego nie wiem. Być może PiS ma tak zatwardziałych wyznawców, że nawet, jak ich zdrada okaże się oczywista, to Jarosław Kaczyński im wytłumaczy << Słuchajcie, no inaczej nie mogliśmy postąpić. Musieliśmy was zdradzić bo wtedy zdradziłby was kto inny! >> Myślę, że są ludzie, którzy w takie brednie uwierzą.” – odpowiedział Stanisław Michalkiewicz.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całym przygotowanym materiałem Mediów Narodowych:

Jednocześnie przypominamy, że 11 maja ulicami Warszawy przejdzie ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi.

REKLAMA

Komentarze