REKLAMA

Sośnierz: Polska jest pod butem UE [WIDEO]

Sośnierz: Polska jest pod butem UE [WIDEO]

Dobromir Sośnierz w Mediach Narodowych odniósł się do Brexitu oraz do obecnej sytuacji w Unii Europejskiej. Wspomniał również o konsekwencjach geopolitycznych dla Polski.

REKLAMA

Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz odniósł się w wywiadzie dla Mediów Narodowych do niedawnego Brexitu. Gość redaktora Marka Mateckiego uważa, że Wielka Brytania dała przykład do opuszczenia struktur unijnych.

„Na krótki dystans jest to pogorszenie sytuacji, a na długi dystans uważam, iż zyskujemy namacalny dowód, że można. Także nie trzeba od razu na stepy Azji maszerować, aby się wypisać z Unii Europejskiej” – stwierdził polityk Konfederacji

Zobacz także: Agrounia ośmiesza Biedronkę i wzywa policję do sklepu. Powód? Źle oznaczone towary

Spostrzegł również, iż istotna kwestią jest przyszłość relacji pomiędzy Unią Europejską, a Brytanią są umowy handlowe. Ich niekorzystny rezultat lub ich całkowity brak, może być dla Wielkiej Brytanii kłopotem gospodarczym.

„Unia Europejska jest do tego, aby wymuszać na wszystkich wprowadzanie regulacji, które odpowiadają z jakichś powodów Niemcom” – powiedział Sośnierz odnosząc się do niemieckiej siły w strukturach unijnych.

Polityk mocno krytykuje działanie Unii Europejskiej pod względem gospodarczym i politycznym. Poseł uważa, że eurokraci z Brukseli posiadają swoje agentury w krajach unijnych, którzy w razie konieczności destabilizują państwa, gdy te przeciwstawiają się regulacjom Komisji Europejskiej.

Więcej w materiale poniżej:

Zrzutka na organizacje Marszu Żołnierzy Wyklętych

REKLAMA

Komentarze