REKLAMA

Śledztwo ws. milionera Woźniaka-Staraka: „Jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć”

Śledztwo ws. milionera Woźniaka-Staraka: „Jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć”

Wszczęto śledztwo ws. wypadku milionera Piotra Woźniaka-Staraka. Służby od kilku dni poszukują mężczyzny na jeziorze Kisajno w pobliżu Giżycka.

„W dniu 20 sierpnia 2019 r. Prokurator Rejonowy w Giżycku na podstawie zebranego dotychczas materiału dowodowego wszczął śledztwo z art. 177§2kk – wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć. Z uwagi na wczesną fazę postępowania przygotowawczego, dla dobra prowadzonego śledztwa, nie jest możliwe podanie innych szczegółów sprawy.” – poinformowała prokuratura.

Brak obrazka

Wciąż trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyzna zaginął w niedzielę rano. W akcji poszukiwawczej biorą udział przedstawiciele wielu służb – m.in. WOT, policja i MOPR. To już czwarty dzień poszukiwań – mężczyzna prawdopodobnie wypadł z motorówki. Była z nim 27-letnia kobieta, która zdołała dopłynąć do brzegu.

W sprawie jest wiele niewiadomych. Media rozpisują się na temat wypadku. „Super Express” podaje, że na śrubie w motorówce znaleziono ludzkie włosy i strzępy ubrań. Na łodzi służby miały znaleźć narkotyki. Prokuratura oprócz komunikatu konsekwentnie odmawia komentarza.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze