REKLAMA

Sławomir szansą dla Polski na wygranie Eurowizji?

Sławomir szansą dla Polski na wygranie Eurowizji?

Polski wokalista Sławomir, znany przede wszystkim ze swojego hitu ,,Miłość w Zakopanem” bierze pod uwagę możliwość zaspiewania na Eurowizji.

Eurowizja, mimo upolitycznienia tego konkursu ( np. promowanie transseksualizmu), pozostaje jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w Europie i na świecie. Polacy marzą o triumfie swojego przedstawiciela w tym wydarzeniu.

Brak obrazka

By jednak odnieść sukces potrzeba naprawdę dobrego muzyka, który mógłby swoją piosenką zgarnąć serca fanów muzyki z całego świata. To tego potrzebny jest kawałek będący absolutnym hitem.

Takim mianem nazwany został wyżej wspominany utwór. Trzeba przyznać, że ,,Miłość w Zakopanem” jest najlepszą piosenką w Polsce w ubiegłym już roku 2017.

REKLAMA

Nie dziwne zatem, że fani domagają się wręcz występu Sławomira na gali Eurowizji.

Dostałem około 100 tysięcy takich propozycji od fanów. Można je przeczytać na naszym kanale YouTube. Wiem, że jeśli wystartuję – będą na mnie głosować. Miałbym spore szanse, ponieważ wielu moich fanów mieszka poza granicami ojczyzny – mówił.

Sławomir zagrał również na koncercie sylwestrowym, gdzie obok Lusia Fonsi’ego był niekwestionowaną gwiazdą wieczoru. Poniżej można obejrzeć powtórkę jego występu w Zakopanem.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze