REKLAMA

Skandal we Frankfurcie. Niemka prześladowana za… wyglądanie jak Niemka

Skandal we Frankfurcie. Niemka prześladowana za… wyglądanie jak Niemka

Wraz z napływem muzułmańskich imigrantów do Europy wiele osób twierdziło, że w przyszłości przybysze zdominują gospodarzy. Okazało się, że nie są to tylko fantazje prawicowych publicystów i polityków, ale i faktyczny stan rzeczy.

Rdzenne ludy Europy zachodniej, zgodnie z przewidywaniami mogą zostać zdomnimowane i zepchnięte do roli mniejszości narodowych. Grozi to głównie Niemcom, Francuzom czy Anglikom, gdzie odsetek szybko rozrastajacej się mniejszości muzułmańskiej jest największy.

Właśnie w kraju naszych zachodnich sąsiadów doszło do jawnego przejawu tego co ma nastąpić. We Frankfurcie w szkole doszło do prawdziwego skandalu. Nastolatka, Niemka prześladowana jest za swój wygląd i pochodzenie.

To jednak nie wszystko, najgorsza jest reakcja władz szkoły na te wydarzenia. Dyrektor miał ponoć powiedzieć do matki prześladowanej dziewczyny: Córka nie musi mówić, że jest Niemką. Poza tym możesz dać jej chustę do nakrycia głowy.

https://twitter.com/delestoile/status/979088090101936133?s=20

Jak widać Niemcy nie mogą być już sobą we własnym kraju. Oto do czego doprowadziła lewicowo-liberalna polityka Angeli Merkel.

REKLAMA

Komentarze