REKLAMA

Skandal we Frankfurcie. Niemka prześladowana za… wyglądanie jak Niemka

Skandal we Frankfurcie. Niemka prześladowana za… wyglądanie jak Niemka

REKLAMA

Wraz z napływem muzułmańskich imigrantów do Europy wiele osób twierdziło, że w przyszłości przybysze zdominują gospodarzy. Okazało się, że nie są to tylko fantazje prawicowych publicystów i polityków, ale i faktyczny stan rzeczy.

Rdzenne ludy Europy zachodniej, zgodnie z przewidywaniami mogą zostać zdomnimowane i zepchnięte do roli mniejszości narodowych. Grozi to głównie Niemcom, Francuzom czy Anglikom, gdzie odsetek szybko rozrastajacej się mniejszości muzułmańskiej jest największy.

Właśnie w kraju naszych zachodnich sąsiadów doszło do jawnego przejawu tego co ma nastąpić. We Frankfurcie w szkole doszło do prawdziwego skandalu. Nastolatka, Niemka prześladowana jest za swój wygląd i pochodzenie.

To jednak nie wszystko, najgorsza jest reakcja władz szkoły na te wydarzenia. Dyrektor miał ponoć powiedzieć do matki prześladowanej dziewczyny: Córka nie musi mówić, że jest Niemką. Poza tym możesz dać jej chustę do nakrycia głowy.

Jak widać Niemcy nie mogą być już sobą we własnym kraju. Oto do czego doprowadziła lewicowo-liberalna polityka Angeli Merkel.

REKLAMA

Komentarze