REKLAMA

Skandal! Rosjanie: „polski rząd musi przeprosić Żydów i cały świat”

Skandal! Rosjanie: „polski rząd musi przeprosić Żydów i cały świat”

Rosjanie kolejny raz prowokują Polaków. Tym razem przewodniczący rosyjskiego parlamentu stwierdził, że Polska „musi przeprosić Żydów i cały świat”.

Rosjanie po raz kolejny prowokują Polskę. Widocznie uznali, że walka z Polską na polu tak zwanej „polityki historycznej” przynosi im korzyści. Tym razem Polskę zaatakował nie sam prezydent Putin, ale także nie byle kto. Mowa tutaj o przewodniczącym rosyjskiego parlamentu, a więc Dumy Państwowej, Wiaczesławie Wołodinie. Po raz kolejny okazuje się też, że Rosjanie mówią jednym głosem z wieloma środowiskami żydowskimi z Izraela i Stanów Zjednoczonych. Powinno to też dać do myślenia tym, którzy rzucają oskarżenia o „ruskich onucach”.

REKLAMA

Wiaczesław Wołodin stwierdził, że nieprzypadkowo to w Polsce w dużej mierze odbył się Holocaust, „to nie przypadek, ponieważ to w Polsce utworzono setki obozów koncentracyjnych i obozów zagłady, w których zabijano Żydów, Słowian i jeńców wojennych innych narodowości. Było to w dużej mierze ułatwione przez przedwojenną atmosferę w Polsce oraz pozycję władz tego kraju, która podsycała nastroje antysemickie w społeczeństwie i utorowała drogę do późniejszego ludobójstwa, Holokaustu (…)”. Śmieszny i smutny zarazem jest fragment o Słowianach, tak jakby Polacy nimi nie byli.

ZOBACZ TAKŻE: [SONDAŻ] Sondaż prezydencki Estymator dla Do Rzeczy. Bosak 4,3%

Na końcu dodał, że „polski rząd musi przeprosić Żydów i cały świat”. Ten sam polityk, Wiaczesław Wołodin, już wcześniej oskarżał Polskę o kolaborację z nazistowskimi Niemcami. Dodał także, że Polacy muszą pamiętać, że Polska była „wyzwalana” przez trzy miliony sowieckich żołnierzy, z których zginąć miało około pół miliona. Wycenił te „wyzwolenie” na biliony dzisiejszych rubli. To, co jeszcze kilka lat temu wydawało się teorią spiskową dziejów, dzisiaj okazuje się prawdą. Świat słyszy, że Niemcy zostali „wypędzeni”, Rosjanie „wyzwalali”, a to Polacy wywołali wojnę i mordowali Żydów. I wszystkim tym kłamstwom doradzają Żydzi.

REKLAMA

Komentarze