REKLAMA

Skandal! Policja zastrasza prezesa Marszu Niepodległości [WIDEO]

Skandal! Policja zastrasza prezesa Marszu Niepodległości [WIDEO]

Policja bardzo mocno interesuje się działalnością prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Roberta Bąkiewicza. „Czy ma to związek z STOP447?”

Kilka dni temu Robert Bąkiewicz napisał na Twitterze: „Mam „przyjemność” być w ostatnim czasie celem wzmożonego zainteresowania Policji. Dzisiaj funkcjonariusze radiowozem poszukujący mnie w domu. W zeszłym tygodniu dwa przesłuchania. Czy ma to związek z Marszem Niepodległości i sprzeciwem wobec roszczeń żydowskich?” Polscy narodowcy są inwigilowani, ciągani po sądach, czasem zastraszani.

Brak obrazka

Konferencja prasowa ws. zastraszania przez policję prezesa Marszu Niepodległości Roberta Bąkiewicza.

Opublikowany przez Marsz Niepodległości Poniedziałek, 21 października 2019

Robert Bąkiewicz i całe środowisko Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz niedawno powstałych Rot Marszu Niepodległości organizują od wielu miesięcy akcje sprzeciwu wobec tzw. roszczeń żydowskich. Akcja „STOP 447” dotarła do wielu Polaków, dzięki czemu już ok. 60% Polaków jasno sprzeciwia się jakiemukolwiek wypłacaniu pieniędzy środowiskom żydowskim. Czy wzmożone zainteresowanie służb ma z tym związek?

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE: Już za miesiąc Marsz Niepodległości! Idziemy pod biało-czerwonymi barwami 10 rok z rzędu

W związku z tym Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zorganizowało dzisiaj konferencje prasową, gdzie Robert Bąkiewicz przedstawił szczegóły powyższej sytuacji. Robert Bąkiewicz pytał np., czy nie jest to próba zdyskredytowania prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Czy rządzący znowu będą starali się mieszać w organizację marszu? Damian Kita ze Stowarzyszenia odniósł się z kolei do ataków na tegoroczną grafikę promującą marsz. Nie wstydźmy się różańca!

REKLAMA

Komentarze