REKLAMA

Seksualizacja dzieci: 11-letni chłopiec jest aktywistą LGBTQ i jednym z najmłodszych na świecie drag queen [WIDEO]

Seksualizacja dzieci: 11-letni chłopiec jest aktywistą LGBTQ i jednym z najmłodszych na świecie drag queen [WIDEO]

Niespełna 11 -letni Amerykanin – Desmond Napoles (pseud. sceniczny Desmond Is Amazing, czyli Desmond jest niesamowity) jest performerem, aktywistą LGBTQ i jednym z najmłodszych na świecie drag kid.

REKLAMA

To ostatnie to zaznaczenie, że jest nieletnim drag queen. Drag queen to określenie postaci scenicznej stwarzanej przez artystów, najczęściej płci męskiej, rzadziej płci żeńskie, przedstawiających karykaturalnie postacie kobiece przy użyciu efektownych ubrań i mocnego makijażu. Jak zapewnia, jego strona, „jest on inspiracją dla wielu i reprezentacją nadziei na przyszłość”. Kilka linijek dalej podkreśla się, że Desmond urodził się w czasie, gdy odbywał się w Nowym Jorku homoseksualny festiwal Pride Week. Cudów jednak nie ma i nie miał dwóch ojców czy dwu matek. Owszem, ma ojca i matkę, a ich wypowiedzi mogłyby być ciekawe, zważywszy na to co robią swojemu dziecku.

Zobacz także: W Chinach zakazano publikowania treści nawiązujących do homoseksualizmu!

W wieku sześciu lat Desmond otrzymał kostium Elsy z filmu Disneya „Frozen” z okazji (co znamienne!) Halloween. Podarunek sprawił mu wielką radość i odtąd coraz częściej prosił rodziców o kolejne, żeńskie ubiory. Chciał wkrótce potem nosić sukienki również poza domem. Rodzice uznali, że warto poradzić się tu terapeuty – i tu leży pies pogrzebany. Ten powiedział im, że najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby ani nie zniechęcać chłopca, ani nie zachęcać, lecz pozwolić Desmondowi „rozwijać się w sposób naturalny”.

Jego matka uważa, że jej poparcie dla zainteresowań i działań Desmonda niczym nie różni się od matki, która podtrzymuje zainteresowanie syna sportem. Oba scenariusze są „bezwarunkowymi aktami miłości wobec swoich dzieci i uznania ich dziecka jako jednostki”.

Desmond wystąpił m.in. w teledysku do piosenki jednego z najbardziej znanych amerykańskich drag queens – Jinkx Monsoon „The Bacon shake”, współtworzonym z (homoseksualnym) wokalistą zespołu B-52 Fredem Schneiderem. Od 2015 r. występuje na scenach homoseksualnych imprez w ramach NYC Pride.

W zdegenerowanym świecie można uwierzyć w komentarz ze strony Desmonda, iż faktycznie znaleźli sie tacy którzy „byli zachwyceni widząc dziecko, które zostało zaakceptowane (ze swoją innością przyp.red.) i mogło być tym, kim chciało być – bo bardzo niewielu ludzi miało wolność do robienia tego co chciały, będąc dziećmi. Nawet w naszym nowoczesnym społeczeństwie rodzice często traktują swoje dzieci jako mini wersje samych siebie. Pozwalają dziecku ubierać się tylko w to, co sami zaakceptują; bawić się, tym co uważają że jest odpowiednie dla jego płci; forsować jego zainteresowania, by były zgodne z tym, co jest społecznie akceptowalne i podkreślają, że wartości i idee dziecka powinny być zgodne z ich własnymi.

dzienniknarodowy.pl

 

REKLAMA

Komentarze