REKLAMA

Seksafera z Niesiołowskim. Znamy szczegóły akcji CBA

Seksafera z Niesiołowskim. Znamy szczegóły akcji CBA

Seks afera z posłem Niesiołowskim w roli głównej? Prokuratura „nie potwierdza, ani nie zaprzecza”. Szokujące kulisy afery z CBA w tle.

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało dzisiaj trzech biznesmenów, którzy mieli wręczać łapówki posłowi na Sejm. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że rozchodzi się o posła Stefana Niesiołowskiego.

REKLAMA

Informacje o tożsamości posła, któremu wręczano łapówki potwierdzają TVP Info, Radio Zet i „Super Express”. Jak dowiedział się portal wPolityce.pl, biznesmeni mieli odwdzięczać się politykowi udostępnianiem usług prostytutek.

Zatrzymani to Bogdan W., Wojciech K. i Krzysztof K. „Super Express” twierdzi, że oprócz łapówek zatrzymani zapewnili posłowi usługi prostytutek – „Niesiołowski miał załatwiać biznesmenom wielomilionowe kontrakty, a ci odpłacali się politykowi organizowaniem mu i opłacaniem usług seksualnych”.

Szokujące kulisy afery z Niesiołowskim ujawniają nieoficjalne źródła z CBA. Według nich poseł za korzyści majątkowe umożliwiał biznesmenom intratne kontrakty w spółkach skarbu państwa. CBA twierdzi również, że to nie były jedyne profity jak osiągnęli zatrzymani mężczyźni.

Agenci CBA dysponują materiałami operacyjnymi, na których występuje poseł Stefan Niesiołowski – mówi portalowi jeden ze śledczych znających kulisy sprawy. – Takich usług seksualnych, z których skorzystał Niesiołowski, miało być 29. Proceder odbywał się w mieszkaniu w Łodzi, należącym do biznesmenów. Do spotkań z kobietami dochodziło od stycznia 2013 roku do końca 2015 r.

dorzeczy.pl
REKLAMA

Komentarze