REKLAMA

„Samobójstwo” Kosteckiego przesądzone? Pogrzeb zaplanowano na sobotę

„Samobójstwo” Kosteckiego przesądzone? Pogrzeb zaplanowano na sobotę

Wszystko wskazuje na to, że prokuratura chce zamknąć śledztwo ws. śmierci Dawida Kosteckiego. Rodzina planuje pogrzeb na sobotę: „Nie będziemy już czekać”.

REKLAMA

To, co prawda, wstępna decyzja, ale chyba już jej nie zmienimy. Prokuratura ciągle nie zgadza się na powtórzenie sekcji zwłok Dawida. Nie będziemy już czekać – informują członkowie rodziny. Prokuratura nie przychyliła się do żądań rodziny ws. ponownej sekcji zwłok Kosteckiego.

Przypominamy, że o samobójstwie mężczyzny poinformowano 2 sierpnia – według SW mężczyzna powiesił się na prześcieradle. Współwięźniowie mieli niczego nie zauważyć ponieważ pięściarz wcześniej przykrył się prześcieradłem.

Rodzina nie wierzy jednak w samobójstwo Kosteckiego. Pięściarz ujawnił bowiem na Facebooku powiązania policjantów ze światem przestępczym. Była to zemsta za to, że został aresztowany tuż przed walką z legendą boksu, Royem Jonesem Jr. Mężczyzna był także głównym świadkiem ws. afery obyczajowej na Podkarpaciu.

Według nich mężczyzna nie mógł popełnić samobójstwa. Mają o tym świadczyć m.in. krwawe ślady na szyi pięściarza. „Rzeczpospolita” podała jednak, że prokuratura nie zgodzi się na ponowną sekcję zwłok. Urzędnicy wyznaczyli patomorfolog z Zakładu Medycyny Sądowej, która ma wyjaśnić rodzinie wszelkie wątpliwości, a w przesłuchaniu biegłej będzie mógł uczestniczyć pełnomocnik rodziny.

REKLAMA

Komentarze