REKLAMA

Robert Bąkiewicz: „Jesteśmy otwarci na konsultacje społeczne z rządem. Trzeba wprowadzić skuteczne prawo”

Robert Bąkiewicz: „Jesteśmy otwarci na konsultacje społeczne z rządem. Trzeba wprowadzić skuteczne prawo”

-Zaprosiliśmy wszystkich parlamentarzystów na marsz #STOP447, który odbędzie się 11 maja w Warszawie. Chcemy, żeby to był marsz ponadpartyjny. Chodzi w końcu o polską rację stanu – powiedział organizator wydarzenia Robert Bąkiewicz.

11 maja o godz. 14:00 spod Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wyruszy od dawna zaplanowany marsz w obronie polskiej racji stanu, przeciw ustawie 447. Organizatorzy na konferencji prasowej przed sejmem poinformowali dziennikarzy, że wysłali zaproszenia do wszystkich posłów i senatorów, a także do prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego. Jak mówił Robert Bąkiewicz:

REKLAMA

-Liczymy na pozytywną odpowiedź i obecność wszystkich posłów, którym zależy na polskiej racji stanu.

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości powiedział także:

-Jesteśmy gotowi na podjęcie konsultacji społecznych z rządem w sprawie wprowadzenia antyroszczeniowego ustawodawstwa

Zobacz także: Kiedy i gdzie odbędzie się manifestacja przeciw roszczeniom żydowskim

Marsz przeciw roszczeniom

Jak poinformowali organizatorzy demonstracji marsz rozpocznie się o godz. 14:00 pod Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przy Alejach Ujazdowskich 1/3, a zakończy się pod ambasadą USA przy ul. Pięknej. Marsz będzie trwał maksymalnie do godziny 17:00. Organizatorzy zapraszają uczestników, aby przybywali trochę wcześniej na miejsce zbiórki, ponieważ będą rozdawane materiały promocyjne, będzie można też składać podpisy pod apelem sprzeciwu wobec JUST Act.

Dokładną trasę przemarszu obrazuje MAPA.

Jak informują organizatorzy manifestacji Stop 447, ustawa przyjęta przez Trumpa ma pomóc organizacjom żydowskim w bezprawnym odzyskiwaniu majątków utraconych przez Holocaust. Według autorów ustawy, należą one do spadkobierców, których potomkowie nie żyją.

REKLAMA

Komentarze