REKLAMA

Reportaż TV Trwam o Marszu Niepodległości. Warto to zobaczyć! [WIDEO]

Reportaż TV Trwam o Marszu Niepodległości. Warto to zobaczyć! [WIDEO]

Telewizja Trwam opublikowała reportaż z Marszu Niepodległości 2019. Warto zobaczyć. Telewizja Trwam od samego początku była z nami!

Przez lata media i politycy liberalni próbowali zohydzić Polakom, szczególnie tym młodym, media katolickie. Jednak przy dzisiejszym zakłamaniu telewizji publicznej w jedną, rządową stronę, a także przy wieloletniej propagandzie antypolskiej w drugą stronę w liberalnych mediach prywatnych, TV Trwam i Radio Maryja są obiektywnymi, uczciwymi, polskimi mediami. Media te od samego początku uczciwie pokazywały Marsz Niepodległości.

REKLAMA

W Internecie pojawił się reportaż TV Trwam o Marszu Niepodległości 2019. Warto zapoznać się z tym cudownym materiałem. Nie słychać tam tez padających z ust dziennikarzy. Można wysłuchać zwykłych Polaków, zwykłych uczestników Marszu Niepodległości. Gdzie indziej dzisiaj można znaleźć tego typu materiały? Zauważył to też rzecznik prasowy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Damian Kita.

ZOBACZ TAKŻE: Zbiórka #STOP447 na Marszu Niepodległości. Jest 20 tysięcy podpisów!

„Reportaż TV Trwam o Marszu Niepodległości 2019 jest wstydem dla mediów publicznych, które ponoć są w rękach patriotów! TV Trwam, byliście z nami od pierwszych lat, gdy Marsz Niepodległości był atakowany i manipulowany. Dziękujemy za często jedyne rzetelne relacje z marszu! Bóg zapłać!” Są tego efekty. Coraz więcej ludzi przyznaje, że przestają oglądać Wiadomości TVP czy Fakty TVN, a zaczynają śledzić Media Narodowe i TV Trwam. Dziękujemy!

REKLAMA

Komentarze