REKLAMA

„Przyszedł czas walki o serca, umysły i dusze” – Apel Młodzieży Wszechpolskiej do Europy

„Przyszedł czas walki o serca, umysły i dusze” – Apel Młodzieży Wszechpolskiej do Europy

Młodzież Wszechpolska podczas V Pielgrzymki Środowiska Narodowego na Jasną Górę przygotowała apel do Europejczyków. W imieniu organizacji apel odczytał prezes – Ziemowit Przebitkowski. Poniżej prezentujemy całą treść tekstu.

„Bracia i Siostry z całej Europy!

Proces autodestrukcji naszej cywilizacji rozpoczęty w 1968 roku wkracza właśnie w decydującą fazę. Coraz więcej Europejczyków staje się obcymi we własnych krajach. Odrzucają swoją tożsamość i dziedzictwo, jakim zostali obdarzeni, jako niepotrzebny balast. Nihilizm, konsumpcjonizm i hedonizm wyżerają dusze naszych ludzi. Zaawansowane stadium affluenzy czyni nasze społeczeństwa dysfunkcyjnymi. Liberalizm stał się nową ideologią totalitarną, uzasadniając „tolerancją” dyktaturę ideologiczną wszelkiej maści mniejszości.

Dzisiejsza Europa to miejsce, gdzie matka, dla życia łatwego i wygodnego, jest w stanie zamordować własne dziecko. To miejsce, gdzie spokój, otumanionym alkoholem i narkotykami ludziom, zapewniają uzbrojeni strażnicy. To przede wszystkim miejsce, gdzie kościołów już się nie buduje, a coraz częściej burzy.

Jednak nie zmienia to faktu, że ciąży na nas odpowiedzialność dźwignięcia spuścizny po naszych przodkach, tworzonej przez wiele tysięcy lat. Odpowiedzialność, która wymaga od naszego pokolenia wielkości. Nasi rodzice, żyjący w cieniu okrucieństw wojny, nie podołali temu zadaniu, przeraziło ich ono. Ze strachu przed upadkiem odrzucili idee Piękna, Dobra i Prawdy na rzecz postmodernistycznych mrzonek. Dla nas szkarada pozostanie szkaradą, zło – złem, a fałsz – fałszem.

https://www.facebook.com/Wszechpolacy1922/photos/a.119858668650508.1073741829.119617345341307/182542485715459/?type=3&permPage=1&ifg=1

Do popularnego hasła „Obronić Europę” dopisujemy bojowe zawołanie św. Michała Archanioła „Quis ut Deus?”, czyli „Któż jak Bóg?”. Bo kto jak nie Bóg obroni Europę? Nie przed nową inwazją świata muzułmańskiego, a przed samymi Europejczykami?

Wzywamy Was Bracia i Siostry!

Wiemy, że jest nas wielu. Uświadommy to naszym wrogom. Ich siła bierze się z naszej słabości. Przyszedł czas walki o serca, umysły i dusze. Walki, która zadecyduje, czy prawdziwa Europa przetrwa. Niech nasze myśli dorównają swoją przenikliwością myślom antycznych geniuszy. Niech nasze nogi wybijają, wzorem rzymskich legionów, równy rytm na europejskich drogach. Niech nasze serca pełne będą chrześcijańskiej miłości! Bój, który przyjdzie nam stoczyć, z pewnością nie będzie łatwy, ale zwycięstwo jest pewne. Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

Dlatego czekamy na Waszą odpowiedź. Niech wiadomość wysłana przez nas z Jasnej Góry, jednego z najważniejszych dla Polaków miejsc, w rok stulecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości, będzie iskrą, dzięki której na całym kontynencie zapłonie ogień solidarności. W tej walce nikt nie powinien maszerować samotnie.”

MłodzieżWszechpolska
REKLAMA

Komentarze