REKLAMA

Przyjęli setkę imigrantów. Mają dość: „Przekraczają wszelkie granice: przemoc, agresja, podpalenia”

Przyjęli setkę imigrantów. Mają dość: „Przekraczają wszelkie granice: przemoc, agresja, podpalenia”

Rodzina, która zdecydowała się przyjąć setkę imigrantów do swojego ogrodu ma dość – „Niektórzy imigranci przekraczają wszelkie granice: przemoc, agresja, podpalenia… Sytuacja jest nie do zniesienia”.

REKLAMA

Rodzina Simon-Hody, która była pozytywnie nastawiona do imigrantów zdecydowała się przyjąć około sto osób do swojego ogrodu. W ten weekend pojawił się jednak dramatyczny wpis, w którym rodzina pisze o fatalnych skutkach swojej decyzji.

Rodzina alarmuje, żeby nie przyjmować imigrantów. Podkreśla też, że oni sami wstrzymują wszelką pomoc. Nie chcą już nikogo przyjmować. Jak poinformowali „decyzję podjęliśmy z bólem serca”, ale zostali do niej zmuszeni przez uchodźców.

Imigranci zniszczyli nie tylko ogród – zniszczyli i spalili sprzęty i budynki, które były na działce. „Przez całe dnie pili alkohol i stosowali przemoc wobec siebie. Sytuacja pogarszała się z dnia na dzień. Nie czuliśmy się już bezpiecznie” – mówią członkowie rodziny.

Podkreślają, że ich przypadek powinien uchronić pozostałe osoby przed przyjęciem nieznanych osób pod swój dach. „Wszyscy miłośnicy imigrantów i uchodźców powinni mieć takie „szkolenie”! Przyjąć tych biednych, poszukujących pomocy ludzi na pół roku do siebie i jeśli przeżyją będą największymi przeciwnikami przyjmowania kogokolwiek.” – apelują natomiast użytkownicy Twittera.

sudinfo.be
REKLAMA

Komentarze