REKLAMA

„Przestraszyliście się, chłopcy?” Wojciech Cejrowski jedzie po PiS-ie

„Przestraszyliście się, chłopcy?” Wojciech Cejrowski jedzie po PiS-ie

Wojciech Cejrowski, znany podróżnik i gorliwy obrońca życia, po raz kolejny wyraził swój zawód na politykach PiS. Nazywa ich tchórzami.

REKLAMA

Przed wyborami głośno było o tym, kogo 13 października poprze Wojciech Cejrowski. Jak można było się spodziewać, wskazał on na Konfederację. Mimo, że miał jej do zarzucenia kilka rzeczy uznał, że jest jedyną siłą, która chce bronić życia. Także tych najsłabszych, jeszcze nienarodzonych. Teraz w rozmowie w wRealu24 potwierdza swój zawód PiS-em.

Zarzuca Prawu i Sprawiedliwości, że politycy tej partii zupełnie zdezerterowali z pozycji obrońców życia. W zapowiedzi rozmowy u Marcina Roli Wojciech Cejrowski nie patyczkuje się z pisowcami. „W ogóle mnie nie obchodzi czego się przestraszyli! Ja jak się boję, ale mnie ktoś wynajął, że mam stać na warcie, to stoję na warcie. Przestraszyliście się, chłopcy? To trzeba było nie brać głosów wyborczych i nie obiecywać!”

ZOBACZ TAKŻE: Niemcy: Pomimo antyimigracyjnej retoryki PiS przyjmuje coraz więcej imigrantów

Bardzo ostro zareagował na argument, że PiS przestraszył się środowisk feministycznych i lewackich. „Mężczyzna przestraszony jest odważny dlatego, że pomimo strachu, trwa na posterunku. Na tym odwaga polega. Co to ma być jakieś usprawiedliwienie, że się przestraszyli? A ile razy ja się przestraszyłem? Samochodem jadę i się przestraszyłem. Puszczam kierownicę i wychodzę?! No nie, jadę dalej mimo, że się przestraszyłem”.

REKLAMA

Komentarze