REKLAMA

Przełomowe informacje ws. Tomasza Komendy

Przełomowe informacje ws. Tomasza Komendy

Sprawa Tomasza Komendy ponownie odbija się szerokim echem. Mężczyzna został niesłusznie skazany za zbrodnię, której nie popełnił. W więzieniu spędził 18 lat, a teraz wskazuje winnych. 

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany na karę 25 lat pozbawienia wolności. Dopiero po 18 latach więzienia Sąd Najwyższy go uniewinnił. Teraz mężczyzna będzie ubiegał się o ok. 10-milionowe odszkodowanie za stracone lata i piekło jakie przeżył w więzieniu.

REKLAMA

Jak się okazuje Komenda dobrze wie, przez kogo trafił za kratki. Na liście, do której dotarł “Fakt” pojawiają się konkretne osoby. Wśród osób, które wymienił Komenda, są m.in. dwaj emerytowani policjanci Zbigniew P. i Bogusław R., świadek Dorota K., dwaj prokuratorzy oraz obrońca Komendy – Michał K.

Światło dzienne ujrzały także nowe informacje ws. Komendy. TVP Info informuje, że zatrzymano drugiego podejrzanego o śmierć 15-letniej Małgosi z Dolnego Śląska. Mężczyzna razem z ujętym już rok temu podejrzanym, Ireneuszem M., miał brutalnie zgwałcić dziewczynkę i pozostawić ja na mrozie.

dorzeczy.pl

 

REKLAMA

Komentarze