REKLAMA

Przebitkowski ostro: „Redaktorzy OMZRiK nie wyłgają się ze swoich kłamstw”

Przebitkowski ostro: „Redaktorzy OMZRiK nie wyłgają się ze swoich kłamstw”

Prezes Młodzieży Wszechpolskiej, Ziemowit Przebitkowski zapowiada, że wszechpolacy będą dochodzić sprawiedliwości ws. Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych”.

REKLAMA

Wszystko przez to, że dzisiaj na Facebooku pojawił się błąd, dzięki któremu każdy użytkownik mógł zobaczyć historię edycji posta, a przez to edytującego moderatora. Wyszło też na jaw, kto prowadzi profile znanego OMZRiK, który od wielu lat atakuje narodowców.

„Wygląda na to, że w końcu użytkownicy będą mogli sami określić swoje „standardy społeczności” i dochodzić ich respektowania poza Fejsbukiem” – komentuje lider wszechpolaków.

Młodzież Wszechpolska zwraca uwagę na moderatorów OMZRiK: „Jako @MWszechpolska zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby redaktorzy „Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” tym razem nie wyłgali się ze swoich kłamstw” – komentuje Przebitkowski.

Jak podkreślają narodowcy – do wspólnego działania zachęcają wszystkich, którzy chcą dochodzić sprawiedliwości ws. Ośrodka: „Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych migał się od sprawiedliwości tłumacząc, że nie prowadzi kłamliwego fanpejdża o tej nazwie – jak się okazuje – w sądzie też kłamali w tej sprawie! Wszystkich chętnych dochodzenia sprawiedliwości zachęcamy do kontaktu!”

REKLAMA

Komentarze