REKLAMA

„Proszę, nie dokonuj aborcji. Adoptujemy twoje dziecko!” Niesamowity apel małżeństwa z USA

„Proszę, nie dokonuj aborcji. Adoptujemy twoje dziecko!” Niesamowity apel małżeństwa z USA

„Proszę, nie dokonuj aborcji. Adoptujemy twoje dziecko!” – kilka dni temu taki wzruszający apel pojawił się na Facebooku. Umieściło je młode małżeństwo, które jest poruszone liberalizacją prawa aborcyjnego w Nowym Jorku.

Małżeństwo z USA, które postanowiło umieścić ogłoszenie w mediach społecznościowych to Blake i Sarah Thomas. Jak tłumaczą impulsem do działania były ostatnie wydarzenia w Nowym Jorku.

Brak obrazka

Przypominamy, że nowe prawo przewiduje aborcję nawet po 24 tygodniu ciąży, jeśli personel medyczny oceni, iż dziecko nie jest zdolne do życia bądź ciąża zagraża życiu matki. Nowy Jork postanowił „celebrować” wydarzenie. W tym celu podświetlono na różowo One World Trade Center i Most Kościuszki.

Nowy Jork: Legalność aborcji do końca trwania ciąży. Aborcjoniści świętują

Proszę, nie dokonuj aborcji. Adoptujemy twoje dziecko! Adoptujemy dziecko z każdego stanu. Nie wahajcie się, aby się z nami skontaktować – napisała para w odpowiedzi na świętowanie legalnej aborcji specjalną iluminacją.

Brak obrazka

Akcja spotkała się z olbrzymim poparciem – wpis udostępniło około 90 tysięcy użytkowników, a za ich przykładem inne małżeństwa umieściły na Facebooku czy Twitterze podobne informacje.

REKLAMA

Komentarze