REKLAMA

Prezydent Andrzej Duda wykiwany przez Kurskiego – Były prezes TVP z nowym stanowiskiem

Prezydent Andrzej Duda wykiwany przez Kurskiego – Były prezes TVP z nowym stanowiskiem

Zgodnie z najnowszymi informacjami medialnymi, zwolniony ze stanowiska prezesa TVP, Jacek Kurski objął dzisiaj stanowisko doradcy zarządu spółki. Prezydent Andrzej Duda został wg. internautów upokorzony przez własne środowisko polityczne.

REKLAMA

We wtorek z funkcji prezesa TVP został odwołany Jacek Kurski, którego głowy domagał się Prezydent Andrzej Duda w związku z podpisaniem przez niego ustawy dofinansowującej media publiczne. Na jego miejsce tymczasowo wszedł Maciej Łopiński, który w latach 1971-1981 należał do komunistycznego PZPR.

Zobacz także: Lider PSL chce referendum w sprawie związków homoseksualnych

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal „Wirtualna Polska” Jacek Kurski został doradcą zarządu. Stało się tak, dzięki usunięciu z tego stanowiska Marzeny Paczuszki, która została zarekomendowana przez Prezydenta RP.

Internauci piszą o upokorzeniu Andrzeja Dudy przez własne środowisko polityczne – „Jak się w języku kulturalnych ludzi nazywa to co, Jacek Kurski zrobił prezydentowi Andrzejowi Dudzie?” – pyta się dziennikarz „Rzeczpospolitej’ Michał Szułdrzyński.

https://twitter.com/MSzuldrzynski/status/1237354280300003332

wp

REKLAMA

Komentarze