REKLAMA

Poznań: Skrajna lewica zdewastowała sklep z patriotyczną odzieżą

Poznań: Skrajna lewica zdewastowała sklep z patriotyczną odzieżą

W nocy z piątku na sobotę w Poznaniu członek Antify wybił szyby w sklepie z gadżetami i ubraniami patriotycznymi prowadzonym przez narodowca. Remigiusz jest często obwiniany przez lewackie bojówki za ich niepowodzenia. Postanowił zorganizować zbiórkę w celu naprawy witraży sklepowych, a za resztę dofinansować bojówkarzom okulary.

Na profilu Narodowy Sklep, Remigiusz – właściciel sklepu opisał sytuację jaka miała miejsce w ubiegły weekend. Bojówkarz z Antify podjechał Oplem Zafirą pod lokal w nocy z piątku na sobotę. Po wyjściu z auta rozbił młotkiem dwie szyby.

Morawiecki: musimy zrobić wszystko, by zgłębić przyczyny wołyńskiego zła

Na nieszczęście napastnika całość wydarzenia nagrała kamera umieszczona na sklepie. Właściciel jednak postanowił nie zgłaszać sprawcy na policję, gdyż jak uzasadniał – „konfidenctwem się brzydzę”.

Zorganizował zbiórkę na zakup nowych witraży do swojego sklepu – „Postanowiłem zorganizować zbiórkę na wstawienie nowych szyb, a górkę z niej, jeżeli będziecie chcieli, przekażę na badania okulistyczne dla was, drodzy rozbratowcy”.

W oświadczeniu napisał, że martwi się o jakość wzroku członków poznańskiej Antify – „Czuję się zobowiązany do tego, ponieważ to bardzo niepokojące, że wszędzie mnie widzicie i za wszystkie wasze niepowodzenia obwiniacie. Nie bądźmy obojętni, pomagajmy niedołężnym”.

Kochani!Wielu z was chce pomóc, pyta na jakie konto/Paypal można przesłać wsparcie finansowe na nowe szyby, oto…

Opublikowany przez Narodowy Wtorek, 9 lipca 2019

Zapraszamy do wpłacania dowolnych datków na rzecz naprawy szyb w Narodowy Sklep.

Konto PayPal

Konto bankowe:
Millenium Bank S.A.
Narodowy
36 1160 2202 0000 0003 6320 1427
w tytule prosimy wpisać „na nowe szyby”

Facebook/Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze