REKLAMA

Początek kampanii z przytupem. Kandydat Konfederacji pozywa Wyborczą!

Początek kampanii z przytupem. Kandydat Konfederacji pozywa Wyborczą!

„Dziś 19 sierpnia o godzinie 12 pozywam Gazetę Wyborczą za nazwanie mnie nazistą. Będę domagał się odszkodowania i przeprosin. Dość szczucia na Polskę i Polaków, dość michnikowszczyzny! – pisze Konrad Smuniewski.

REKLAMA

Dziękuję wszystkim tym, którzy pomogli mi w zebraniu kilku tys. zł na czynności prawne – bez was by to się nie stało!” – dodaje na swojej stronie na Facebooku kandydat z list Konfederacji w najbliższych wyborach.

Damy radę!Dziękuję wszystkim tym, którzy pomogli mi w zebraniu kilku tys zł na czynności prawne – bez was by to się nie stało!

Opublikowany przez Konrad Smuniewski Niedziela, 18 sierpnia 2019

Dokładnie 4 miesiące temu Gazeta Wyborcza, w swoim artykule na temat wystąpienia Konrada Smuniewskiego – studenta, działacza Ruchu Narodowego i redaktora Polityki Narodowej, na manifestacji przeciwko marksizmowi na Uniwersytecie Warszawskim, nazwała go Nazistudentem.

Gazeta szybko zmieniła tytuł na „lżejszy”, jednak jak wszyscy wiemy – w internecie nic nie ginie.

Oczywiście jak na Wyborczą przystało, w tekście nie było ani krzty prawdy. Wszelkie wypowiedzi zostały zmanipulowane i nagięte. A sama redakcja otwarcie nawoływała do usunięcia Smuniewskiego ze studiów.

Dziś o godzinie 12:00 Konrad Smuniewski dopełni formalności i złoży pozew przeciwko Gazecie Wyborczej.

Będzie domagał się zadośćuczynienia i przeprosin za nazwanie go nazistą.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

Jak napisał młody polityk: „dość szczucia na Polskę i Polaków!”

REKLAMA

Komentarze