REKLAMA

„Po prostu rezygnuję”. Kolejny znany dziennikarz odchodzi z TVN

„Po prostu rezygnuję”. Kolejny znany dziennikarz odchodzi z TVN

Robert Stanilewicz żegna się z TVN-em. Dziennikarz związany był ze stacją przez ostatnie 17 lat.

Stanilewicz ogłosił swoją decyzję za pośrednictwem portalu społecznościowego. „Szanowni Państwo, Moi Drodzy, Koniec pewnego etapu. Odchodzę z Grupy TVN. Dziękuję wszystkim, których spotkałem na tej drodze” – napisał na Facebooku. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, dziennikarz podkreślił, iż w tym momencie nie ma żadnych konkretnych planów, by pojawić się w jakimś tradycyjnym medium. – Po prostu rezygnuję i rozpoczynam własną drogę – powiedział.

Dopytywany, czy zamierza rozpocząć własną działalność w internecie, odparł: „W 100 procentach nie wiem jeszcze, czy będzie to ścieżka dziennikarska. Media w tych czasach są wszędzie, również w internecie. Pewnie coś będę robił, aczkolwiek na pewno na ten moment żegnam się z tradycyjnymi mediami, w których byłem od końca 1994 roku”.

W ostatnim czasie dziennikarz związany był z redakcją ekonomiczną TVN24 BIS i zajmował się głównie tematyką biznesową. Na antenie TVN BIS prowadził takie programy, jak „Bilans”, „Portfel”, „Fakty, ludzie, pieniądze”, czy „90 minut”.

Robert Stanilewicz to kolejny znany dziennikarz, który po wieloletniej współpracy postanowił pożegnać się ze stacją TVN. W ostatnim czasie taką samą decyzję podjęli prowadzący „Kawę na Ławę” i „Jeden na Jeden” Bogdan Rymanowski oraz Marcin Żebrowski, gospodarz programu „Wstajesz i wiesz”.

DORECZY

REKLAMA

Komentarze