„26 maja głosujemy na listę nr 1” – PKW wylosowała numery list

REKLAMA

PKW wylosowała wczoraj numery list wyborczych. Jednolite numery dla list kandydatów komitetów wyborczych zostały wylosowane dla tych, którzy zgłosili listy w więcej niż jednym okręgu wyborczym.

W wyborach do PE z listą nr 1 wystartuje KWW Konfederacja, KORWiN, Liroy, Braun, Narodowcy, z listą nr 2 KW Wiosna Roberta Biedronia, nr 3 – KKW Koalicja Europejska, nr 4 – KW Prawo i Sprawiedliwość, nr 5 KKW Partia Razem; nr – 6 – KWW Kukiz’15.

„W wyborach do Parlamentu Europejskiego nasza Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy otrzymała listę numer 1! Zapamiętajcie i podajcie dalej – 26 maja idziemy na wybory i głosujemy na listę NUMER 1!” – komentuje Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy.

„Konfederacja wylosowała swój numer: lista nr 1! Do tej pory wiedziałem, że sprzyja nam Prawda, że sprzyja nam Słuszność. Teraz wiem, że sprzyja nam też los! To jest TA wiosna, zapowiedź TEJ jesieni!” – komentuje natomiast 1 na liście w Małopolsce, Konrad Berkowicz.

Ogłoszony w grudniu antyunijny front podkreślał od samego początku, że jest jedyną siłą, która chce wyjścia Polski z Unii Europejskiej. W marcu została przedstawiona oficjalna nazwa koalicji: „Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy”.

„26.05 Polacy będą mieli prosty wybór: głosować za dalszym niszczeniem suwerenności przez Brukselę czy walczyć o interes narodowy bez oglądania się na obcych” – komentował wówczas poseł Winnicki.

REKLAMA

Komentarze