REKLAMA

PiS przez najbliższe pół roku nie zajmie się ustawą „Zatrzymaj aborcję”

PiS przez najbliższe pół roku nie zajmie się ustawą „Zatrzymaj aborcję”

Jak się dowiedział Gość Niedzielny PiS nie zamierza w najbliższym czasie zajmować się projektem Fundacji Życie i Rodzina.

REKLAMA

PiS przez najbliższe pół roku nie zajmie się ustawą „Zatrzymaj aborcję”. Nad projektem ma debatować Komisja Polityki Społecznej i Rodziny. Jednak w programie prac umieszczonym na stronie Sejmu projektu nie ma. PiS zapewne boi się kolejnych protestów ze strony opozycji, która jest przeciwna temu projektowi.

Na razie mamy ustalony harmonogram prac na pierwsze półrocze. On został przyjęty przez komisję i trudno mi powiedzieć, czy to będzie zmienione, czy nie będzie zmienione. Na razie realizujemy plan, który został przyjęty w grudniu – poinformowała Beata Mazurek, przewodnicząca komisji.

Jak można przeczytać na stronie zatrzymajaborcje.pl – Każdego dnia w wyniku legalnej aborcji ginie średnio troje dzieci podejrzewanych o chorobę. Zwłoka w nowelizacji ustawy to kolejne ofiary. Idealnego momentu do zmiany prawa nie będzie nigdy. Uliczne protesty są głównym paliwem napędzającym opozycję, czekanie aż one ustaną jest naiwne – wiadomo bowiem, że to nie nastąpi.

Wiadomo też, każda próba zmiany prawa wywoła protesty lewicy ideologicznej – niezależnie czy będzie przeprowadzana teraz, za rok czy za lat 5. Oba czynniki trzeba zignorować i powstrzymać zabijanie niewinnych dzieci.. – dodają twórcy projektu.

gosc.pl/zatrzymajaborcje.com

REKLAMA

Komentarze