REKLAMA

Patologiczny „poradnik” dla dzieci: „Za hajs matki baluj”

Patologiczny „poradnik” dla dzieci: „Za hajs matki baluj”

30 stycznia br. doszło do premiery kontrowersyjnej „książki”, która w rzeczywistości jest poradnikiem dla dzieci, jak stać się darmową „panią do towarzystwa” i „fajnym chłopaczkiem”.

REKLAMA

„Za hajs matki baluj” to tytuł, który trafił wczoraj na półki. Dzieło ciężko nazwać książką, ponieważ jest to zbiór „memów”, „obrazków” i innej maści wymysłów, które wyglądają jak rodem wyrwane ze strony facebookowiej, o tej samej nazwie.

O co tyle szumu? Poradnik ma sugerować, że jeśli nie puścisz się na imprezie (dziewczyna) i nie zaliczysz jakiejś laski (chłopak), to jesteś zerem, przegrywem i frajerem – chociaż teraz może i dzbanem…

Masz imprezować, chlać, puszczać się i robić wszystko, za co byłoby ci wstyd, gdy będziesz już starszy – wtedy już nie wypada.

Nie przejmuj się, jeśli jesteś HOT, to znajdziesz sponsora – przecież hajs matki to grosze. Jeśli jesteś facetem to „nie musisz rozumieć kobiet, ważne że je zaliczasz”.

Jak podsumowuje jeden z blogerów: „Słabo? A to tylko fragment. Jak przekartuje się całość, doznania są o wiele mocniejsze, a to wszystko otrzymujemy za marne 34,90 zł. Trzeba być naprawdę miękką fają, żeby nie kupić.”

Patostreamerzy, dopalacze, a teraz idiotyczne poradniki dla młodzieży. Kiedy myślisz, że świat zszedł na psy to dowiadujesz się o czymś jeszcze gorszym.

Za hajs matki baluj? Lepiej uważajcie czy wasze dzieci, nie kupują takich głupot. Bo za ten „hajs” dobrze się będą bawili tylko autorzy książki.

Spidersweb.pl

REKLAMA

Komentarze