REKLAMA

Patlewicz o koronawirusie i podszywaniu się pod Roty Niepodległości [WIDEO]

Patlewicz o koronawirusie i podszywaniu się pod Roty Niepodległości [WIDEO]

Radosław Patlewicz był gościem redaktora Dominika Cwikły, który podzielił się swoją opinią na temat sytuacji z epidemią koronawirusa. Jego zdaniem powodem paniki jest utrata wiary w Boga. Przeprowadził również rekonesans grup podszywających się pod Roty Niepodległości.

Gość Mediów Narodowych zauważył, że Polacy zmienili się kulturowo . Uwidoczniło się to w przypadku epidemii koronawirusa i masowej paniki na tym punkcie. Należy wspomnieć o niezwykłej wyprzedaży takich artykułów spożywczych jak makarony czy ryże oraz papieru toaletowego czy też detergentów na samym początku. Radosław Patlewicz przyczyny szuka w porzuceniu wiary przez polskie społeczeństwo.

REKLAMA

Zobacz także: HIT! Węglarczyk czy jego hologram? Tak prawnicy bronią dziennikarza Onetu

„Ludzie przestali wierzyć w Boga, zaczęli uważać samych siebie za bogów, a tu proszę nagle okazało się, że mogą stracić pieniądze, zdrowie czy życie. W związku tym rzucili się do bankomatów wypłacać pieniądze, bo bez tego nie ma życia” – stwierdził porównując to do przeszłości – „Dawniej w czasach epidemii ludzie szli do kościoła się pomodlić o ustąpienie tej epidemii, a dzisiaj ludzie zamykają się w domach., na wyraźny rozkaz władz”.

Radosław Patlewicz stwierdził, iż koronawirus obnażył wszelkie słabości dzisiejszego świata – „Kryzys pokazał, ze król jest nagi tj. że cały ten globalizm, Unia Europejska i wszystkie struktury ponadnarodowe pokazały, że nie mają one sensu. Pokazał, że jeżeli ktokolwiek może coś zrobić to są to państwa narodowe”.

Atak na Roty Niepodległości

Wyjaśnił również sprawę podszywania się pewnej grupy osób pod działalność Rot Niepodległości, gdzie na Facebooku, wstawiano fałszywe wezwania do rzekomej rewolucji. Radosław Patlewicz wyraźnie zaznaczył, że ta grupa została poproszona o usunięcie tego postu, gdzie na następny dzień w kłamliwy sposób zrzucono winę na administrację portalu za rzekome usuwanie treści.

„Czy można takim ludziom ufać, jeżeli oni w takich prostych sprawach kłamią, wykorzystując Roty Niepodległości jako prowokatorów wzywających do powstania” – powiedział.

Wykonując przegląd grup powiązanych z tą stroną, gość Mediów Narodowych wpadł na trop powiązań z lewicowymi ugrupowaniami czy działaczami społecznymi jak KOD.

Więcej w materiale poniżej:

Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze