REKLAMA

OSTRO! Bąkiewicz: „Ludzie umierają, a oni chcą się kłócić o regulamin Sejmu”

OSTRO! Bąkiewicz: „Ludzie umierają, a oni chcą się kłócić o regulamin Sejmu”

Robert Bąkiewicz ostro komentuje działania polityków. Wprost nawiązuje do tragicznej sytuacji w czasie pandemii koronawirusa: „Ludzie umierają, a oni chcą się kłócić o regulamin Sejmu”.

„Dla części opozycji prawo jest ważniejsze od zdrowia i życia człowieka. Ktoś tu się chyba pogubił. Nawet Rzymianie w obliczu zagrożenia odkładali twarde prawa na bok i wprowadzali funkcje dyktatora. Ludzie umierają, a oni chcą się kłócić o regulamin Sejmu” – pisze na Twitterze szef Marszu Niepodległości.

REKLAMA

Zdanie Bąkiewicza popiera także członek zarządu SMN, Tomasz Kalinowski. Jak sam przyznaje – sympatyzuje z Konfederacją, ale działania opozycji uważa za niezrozumiałe: „Jak sympatyzuje z Konfederacją tak nie rozumiem uporu ws. stacjonarnego posiedzenia Sejmu. Nieracjonalne” – ocenia.

Część internatów popiera członów Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, inni jednak zwracają uwagę, że cała sprawa jest skomplikowana: „Sprawa jest mocno zagmatwana przez PiS. Niebawem odbędą posiedzenia Sejmu i Senatu RP i wszystko się wyjaśni”

Przypomnijmy, że dzisiaj odbędzie się posiedzenie Sejmu. Na zdalne głosowanie nie chcieli pozwolić posłowie Konfederacji, którzy argumentują swoją decyzję walką o kompleksowe rozwiązania ws. Tarczy Antykryzysowej.

„Wezmę jutro udział w posiedzeniu Sejmu zgodnie ze wszystkimi wskazaniami Prezydium Sejmu i Konwentu Seniorów. Wszyscy mamy obawy związane z epidemią, natomiast w czasach kryzysu posłowie są od tego żeby pracować, a nie chować się po kątach i łamać regulacje dotyczące swojej pracy, które sami skonstruowali. Sejm ma porządnie uchwalić dobre ustawy antykryzysowe!” – komentuje poseł Krzysztof Bosak.

REKLAMA

Komentarze