REKLAMA

Ostatnie chwile by zarejestrować się na prawybory Konfederacji

Ostatnie chwile by zarejestrować się na prawybory Konfederacji

Przed nami ostatnie godziny na zarejestrowanie się na prawybory Konfederacji w Krakowie i Katowicach. Zaangażuj się w wybór kandydata na prezydenta!

Trwają prawybory Konfederacji. Za nami połowa zjazdów. Na początku przyszłego roku odbędą się kolejne cztery. W sobotę 4 stycznia dwa: o 11:00 w Krakowie, o 18:00 w Katowicach, a w niedzielę 5 stycznia o 11:00 w Opolu i o 18:00 we Wrocławiu. Przed nami ostatnie chwile na zarejestrowanie się na prawybory. Praktycznie żadna inna formacja polityczna nie daje nam możliwości takiego wpływu na przyszłość partii i wybór jej kandydata na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Wystarczy wejść na stronę Konfederacji i postąpić zgodnie z instrukcją w dziale „Prawybory”. Warunkiem udziału w prawyborach konfederatów jest zapłacenie drobnej darowizny w wysokości 30 zł. Pieniądze te pozwolą zorganizować profesjonalne i medialne zjazdy w każdym mieście wojewódzkim. Jest to spore wyzwanie logistyczne – w takiej Warszawie głosowało ponad tysiąc sympatyków sojuszu narodowców, wolnościowców i tradycjonalistów.

ZOBACZ TAKŻE: Niemcy atakują Polskę. „Największa porażka Europy”

Na razie prowadzi Krzysztof Bosak, który jest faworytem. Wygrał on w każdym z dotychczasowych zjazdów, które odbyły się już w Białymstoku, Olsztynie, Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie, Kielcach, Lublinie i Rzeszowie. Prowadzi więc jedyny kandydat narodowców. Czterech wolnościowców ma jednak łącznie o dwóch elektorów więcej, niż Bosak. Zjazdy w Krakowie czy Katowicach mogą okazać się kluczowe. Warto wesprzeć swojego kandydata.

REKLAMA

Komentarze