REKLAMA

Ostatnie chwile, aby wspomóc wielką zbiórkę upamiętniającą majora „Łupaszkę”

Ostatnie chwile, aby wspomóc wielką zbiórkę upamiętniającą majora „Łupaszkę”

Młodzież Wszechpolska przypomina o wielkiej zbiórce upamiętniającej Żołnierza Wyklętego. To już ostatnie chwile, aby wspomóc wielką zbiórkę upamiętniającą majora „Łupaszkę” – odpowiedź na atak lewicy wobec majora Zygmunta Szendzielarza.

REKLAMA

WSPOMÓŻ ZBIÓRKĘ –> KLIK

„Mur(al)em za Łupaszką” to odpowiedź na atak radnych Białegostoku. Przypominamy, że Rada Miasta Białegostoku przegłosowała uchwałę, na mocy której ma zostać zniesiony patronat jednej z ulic, która nosi imię majora Zygmunta Szendzielarza “Łupaszki”.

” Dzięki Waszym wpłatom stworzymy w Białymstoku mural, który będzie przypominał o postaci majora “Łupaszki”. Będzie stale przypominać o poświęceniu i zasługach tego żołnierza niezłomnego. To właśnie tu, w rejonie Białegostoku, działał aktywnie przeciwko siłom zbrodniczego reżimu” – pisze Młodzież Wszechpolska.

Co możesz zrobić?

To proste! Wystarczy że wpłacisz darowiznę, a dzięki Twojemu wsparciu, zostanie sfinansowane wykonanie muralu. „Bardzo ułatwi to nam zadanie, gdyż nie posiadamy rozbudowanego finansowania, porównywalnego do innych organizacji. Działamy dzięki składkom od naszych działaczy, oraz darowiznom od takich ludzi jak właśnie Ty!” – podkreślają wszechpolacy.

REKLAMA

Komentarze