REKLAMA

Ostatnia prosta kampanii wyborczej. Trwa 24 godzinna relacja na żywo Bosaka [WIDEO]

Ostatnia prosta kampanii wyborczej. Trwa 24 godzinna relacja na żywo Bosaka [WIDEO]

Po północy z czwartku na piątek rozpoczęła się 24 godzinna relacja na żywo z ostatnich godzin pracy kampanijnej sztabu Krzysztofa Bosaka. W nocy ze względu na porę puszczano kompilację spotów wyborczych oraz materiałów wideo z trasy wyborczej. Rano natomiast kandydat Konfederacji wraz z małżonką udał się na śniadanie i do kościoła.

REKLAMA

W nocy rozpoczęła się transmisja na żywo z ostatniej prostej kampanii wyborczej Krzysztofa Bosaka na Facebooku. W nocy puszczano materiały i spoty wyborcze oraz migawki ze spotkań z kandydatem na Prezydenta. Sztab zaplanował w tym celu również wiele innych atrakcji dla sympatyków jak kulisy ze swojej pracy kampanijnej.

Zobacz także: Wandale zniszczyli samochód Bosaka. ,,Faszysta”

Pojawiły się także rozmowy z posłami oraz działaczami Konfederacji oraz również z pracownikami sztabu Krzysztofa Bosaka. Rozmawiano o obecnej sytuacji politycznej, bieżących problemach oraz o relacjonowali przebieg kampanii wyborczej.

Rano Krzysztof Bosak wraz ze swoją małżonką Kariną poszedł do kościoła, a po porannej Mszy Świętej wraz ze swoimi pracownikami udali się na śniadanie do pobliskiej restauracji po drodze spotykając się z wyborcami przy okazji składając życzenia urodzinowe jednej z nich.

https://twitter.com/bosak2020/status/1276402671092711425

Relacja w odnośniku poniżej:

Bosak24

Opublikowany przez Krzysztof Bosak Czwartek, 25 czerwca 2020

Uwaga: Facebook pozwala na 8h nieprzerwanej relacji. W trakcie dnia mogą nastąpić zmiany w transmisji.

Transmisję można również oglądać na kanale Krzysztofa Bosaka na portalu Youtube.

Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze