REKLAMA

Osadczy: „Nie byłem promotorem Kozłowskiej!”

Osadczy: „Nie byłem promotorem Kozłowskiej!”

Podczas konferencji prasowej Konfederacji z udziałem Roberta Winnickiego z Ruchu Narodowego oraz prof. Włodzimierza Osadczego z Kresów Wschodnich, wyjaśniono sprawę powiązania kandydata do parlamentu europejskiego z poszukiwaną Ludmiłą Kozłowską. Profesor Osadczy stanowczo neguje jakoby, był promotorem prezes fundacji Otwarty Dialog.

REKLAMA

Robert Winnicki na początku konferencji wspomniał o powiązaniach PiS z Ludmiłą Kozłowską – „W sieci są setki materiałów z tym jak posłowie PiSu, w tym pani Małgorzata Gosiewska, współpracowali i współdziałali z panią Kozłowską. Jak bardzo do 2016 roku popierali działania jej fundacji Otwarty Dialog”.

Głos przejął prof. Włodzimierz Osadczy, który zapowiedział m.in. składanie pozwów w trybie wyborczym za szkalowanie jego osoby – „Od kilku dni jestem obiektem oszczerstw i szczucia ze strony gadzinowej prasy, obsługującej obóz władzy”.

Wyjaśnił swoją przeszłość i przyczyny służby w Armii Radzieckiej – „Trudno abym miał historię inną niż taką, którą przerabiali wszyscy mieszkający na terenie Związku Radzieckiego. Obowiązek służby w Armii Radzieckiej był obowiązkiem powszechnym, w którym brali udział również księża katoliccy m.in. na Ukrainie”.

„Będę składał wraz z moim prawnikiem pozwy w trybie wyborczym osoby szkalujące moje dobre imię oraz domagał się zadośćuczynienia” – podkreślił stanowczo prof. Osadczy.

Brak powiązań z Ludmiłą Kozłowską

„Nigdy nie byłem promotorem pracy doktorskiej Pani Ludmiły Kozłowskiej. Wręcz przeciwnie! To ja pokazałem jej drzwi i relegowałem ze studiów doktoranckich” – podkreślił, wyraźnie obnażając kłamstwa kolportowane w mediach w ostatnich dniach.

„Promotorem politycznym Pani Ludmiły Kozłowskiej i Fundacji Otwarty Dialog był Adam Lipiński! (…) To co robi Gazeta Polska i Tomasz Sakiewicz w tej sprawie to poziom Jerzego Urbana!” – grzmiał kresowiak.

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

Relacja z konferencji prasowej w materiale wideo:

Kto naprawdę promował Ludmiłę Kozłowską?

UWAGA❗ Robert Winnicki i prof. Włodzimierz Osadczy ujawniają: Promotorem politycznym Pani Ludmiły Kozłowskiej i Fundacji Otwarty Dialog był Adam Lipiński z PiS! To co robią w tej sprawie Gazeta Polska i Tomasz Sakiewicz to najohydniejsza propaganda w stylu Jerzego Urbana!

Opublikowany przez Partia Wolność Poniedziałek, 29 kwietnia 2019
REKLAMA

Komentarze