REKLAMA

Ogromny sukces niezależnych mediów. Ponad 700 tys. Polaków oglądało na żywo Marsz Niepodległości [WIDEO]

Ogromny sukces niezależnych mediów. Ponad 700 tys. Polaków oglądało na żywo Marsz Niepodległości [WIDEO]

Ogromny sukces mediów niezależnych. Ponad pół miliona Polaków oglądało na żywo Marsz Niepodległości takim jaki on jest.

REKLAMA

Bez niezależnych mediów, nie byłoby niezależnego przekazu. Media niezależne nie są powiązane z żadnymi wielkimi korporacjami, nie otrzymują żadnego wsparcia od rządu w postaci np. reklam spółek skarbu państwa. W Polsce takie media mają też bardzo ciężki żywot, ponieważ są na liberalno-lewicowym celowniku.

Takie kanały jak eMisjaTV czy wRealu24 na własnej skórze odczuły czym jest prewencyjna cenzura w sieci, kiedy oba kanały zniknęły z YouTube. Dzięki protestom, które udało się nagłośnić, oba niezależne media pojawiły się z powrotem na Youtube i dzięki temu setki tysięcy Polaków w Polsce i zagranicą mogli oglądać Marsz Niepodległości

Liderem pod względem wyświetleń okazał się kanał eMisjaTV, który zgromadził przed monitorami mniej więcej tylu widzów ilu było uczestników Marszu Niepodległości.

Koprodukcja Mediów Narodowych i wRealu24 odnotowała niewiele gorszy wynik oglądalności niż eMisjaTV. Relację obu tych mediów obejrzało łącznie ponad 400 tys. osób.

A kto chciałby obejrzeć Marsz Niepodległości „na żywo”, czyli tak jak przebiegał on naprawdę, a nie tak jak pokazywały go TVPiS czy TVN, może obejrzeć zarejestrowane na Youtube relacje na kanałach Mediów Narodowych, wRealu24 i eMisjaTV.

DZIENNIKNARODOWY.PL / MEDIANARODOWE.COM

Brudziński ucina spekulacje ws. MN: „Nie mamy najmniejszego zamiaru zawłaszczać marszu”

REKLAMA

Komentarze