REKLAMA

Ofensywa ws. 447. USA upomina się o roszczenia żydowskie i powołuje pełnomocnika ds. Holocaustu

Ofensywa ws. 447. USA upomina się o roszczenia żydowskie i powołuje pełnomocnika ds. Holocaustu

Trwa ofensywa ws. 447. USA zrobią wszystko, aby zabrać Polakom ich mienie. Trump powołał nowego pełnomocnika ds. Holocaustu, który ma się zająć roszczeniami żydowskimi.

REKLAMA

Departament Stanu ogłosił nominację Cherrie Daniels na stanowisko specjalnego pełnomocnika do spraw Holocaustu. Urząd ten funkcjonuje od roku 1999, a jego celem jest formułowanie i wdrażanie w życie polityki USA dotyczącej zwrotu majątku z czasów Holokaustu.

Ofensywa ws. 447? – pyta redaktor Mediów Narodowych, Michał Jelonek i podaje kolejne informacje: „Jak donosi Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego, spotkanie z Cherrie Daniels bedzie odnosiło się do poczynań Departamentu Stanu. Taylor: „Liczymy na bliską współpracę. Czas na sprawiedliwość dla ofiar holokaustu i mienia, które zostało im odebrane”.

Tymczasem Roty Niepodległości aktywnie przeciwdziałają roszczeniom żydowskim. Robert Bąkiewicz poinformował, że złożono pierwsze tysiąc podpisów pod projektem ustawy #STOP447 do Marszałek Sejmu.

Kilka dni temu informowaliśmy, że kampania #STOP447 nabiera rozpędu. Za kilka dni rozpocznie się właściwa zbiórka pod ogólnopolskim projektem ustawy przeciwko roszczeniom żydowskim. Aby przedstawić projekt w Sejmie potrzeba 100 tysięcy podpisów.

W jaki sposób można pomóc w zbiórce podpisów?

  1. Zapisać się do @RotyMN – będziemy organizować zbiórki
  2. Zbierać we własnym zakresie. Formularze, projekt ustawy dostępne na stronie http://stop447.info – po rejestracji komitetu przez Marszałek Sejmu
  3. Wspierać finansowo – dane do przelewu na stronie
REKLAMA

Komentarze