REKLAMA

Obrzydliwa kampania celebrytów. Udają niepełnosprawnych i zachęcają do głosowania

Obrzydliwa kampania celebrytów. Udają niepełnosprawnych i zachęcają do głosowania

W Internecie pojawiła się obrzydliwa kampania celebrytów: Nie świruj idź na wybory. „Aktorzy” w krótkich filmikach udają niepełnosprawnych umysłowo i zachęcają do głosowania.

Akcja nie spotkała się z pozytywnym odbiorem. Na celebrytów spadła fala krytyki. „Te spoty prędzej sprawią, że niezdecydowani wyborcy opozycji zostaną w domach niż pójdą na wybory” – komentują internauci zszokowani pomysłem aktorów, którzy popierają PO.

REKLAMA

https://twitter.com/zPRAWEJstrony/status/1174378195031863296

W kampanii „Nie świruj idź na wybory” udział wzięli m.in. Janusz Gajos, Robert Janowski, Anna Cieślak, Zbigniew Hołdys oraz Wojciech Pszoniak. Filmy zamieszczane są głównie na Twitterze. ” Pracuje z niepełnosprawnymi umysłowo i to co zrobiły elyty POstKOmuny to jest po prostu skurwysyństwo na miarę ich czerwonych przodków!” – ostro piszą twitterowicze.

https://twitter.com/MagdaLunaBella/status/1173621884648382464

„Z zażenowaniem obejrzałem #NieŚwirujIdźNaWybory. Po stronie rzekomo „postępowej” przedstawiciele starszego pokolenia wychowani w czasach, gdy w pewnych sferach uchodziło wiele rzeczy dzisiaj nie do pomyślenia. W tym udawanie – dla śmiechu i hecy – osób niepełnosprawnych umysłowo” – komentuje spot Jerzy Kwaśniewski z Ordo Iuris.

REKLAMA

Komentarze