REKLAMA

Nieżyjący Andrzej Wajda oskarżony przez Paulinę Młynarską! W tle alkohol, środki odurzające, scena erotyczna

Nieżyjący Andrzej Wajda oskarżony przez Paulinę Młynarską! W tle alkohol, środki odurzające, scena erotyczna

Paulina Młynarska oskarżyła Andrzeja Wajdę o zmuszanie do spożywania alkoholu, środków odurzających oraz zagrania w upokarzającej scenie erotycznej. Miała zaledwie 14 lat, gdy nieżyjący znany reżyser zmusił wraz z ekipą filmową do zagrania tak odważnej sceny.

Po premierze filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskiego pt. Tylko nie mów nikomu, który pokazuje ofiary pedofilów, kryjących się pod płaszczykiem księży katolickich, ceniona aktorka Paulina Młynarska wyznała swoje odczucia z przeszłości.

REKLAMA

Trauma jaką przeżyła aktorka już jako 14-letnie dziecko, przełożyła się na jej dalsze bujne życie. 48-letnia dziś kobieta popadała w liczne związki w tym wzięła 4 śluby zakończone rozwodami.

„Miałam 14 lat, kiedy Andrzej Wajda, na planie swojego filmu „Kronika wypadków miłosnych”, zmusił mnie do zagrania nago bardzo odważnej sceny erotycznej z udziałem 18-letniego wówczas śp. Piotra Wawrzyńczaka. Byłam pod wpływem środków uspokajających i alkoholu podanych mi przez inne osoby dorosłe pracujące na planie” – pisze w felietonie Młynarska.

Zobacz także: Polska wycofa się z Eurowizji w Izraelu? Jest specjalna petycja

„Dlaczego nie zatrudniono dublerki do zagrania tej sceny, tylko wykorzystano dziecko? Nie wiem. Mogę się tylko domyślać, że była to jakaś popaprana wizja artystyczna gościa, który był zapewne przekonany, że skoro jest ważny, sławny i wszyscy się do niego modlą, to mu po prostu wolno. Dlaczego nikt, w kilkudziesięcioosobowej ekipie złożonej z dorosłych ludzi, nie zaprotestował?” – zastanawia się aktorka.

Potępiła także brak reakcji pozostałej ekipie filmowej – „Dlaczego nikt nie powiedział: „Chwila, co wy wyprawiacie? To przecież jest dziecko! Nie można tak po prostu odurzyć dziecka, rozebrać i zaciągnąć przed kamerę, żeby udawało, że uprawia seks, o którym jeszcze nie ma najmniejszego pojęcia!”.

Paulina Młynarska postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami, by inne ofiary zachęcić do mówienia o tym co je spotkało. Napisała także, że uporała się już z traumatycznymi przeżyciami.

fakt.pl

REKLAMA

Komentarze