REKLAMA

Niemieckie służby w panice: Nikt nie panuje nad imigrantami

Niemieckie służby w panice: Nikt nie panuje nad imigrantami

Niemieckie służby nie radzą sobie z imigrantami. Władze są w panice – nikt nie panuje już nad ludźmi, którzy nielegalnie przekraczają granicę.

REKLAMA

Na sprawę zwraca uwagę portal nczas.com: „Ponad 28 tys. imigrantów przebywających obecnie na terenie Niemiec to osoby już raz złapane i wydalone z terenu RFN” – informuje. Jak podkreślają dziennikarze – dochodzi do absurdalnych sytuacji – do Niemiec dostają się osoby, które wcześniej były wydalone z kraju pięć razy.

ZOBACZ TAKŻE: Imigranci napadają na niemieckie dzieci, bo „w przeciwieństwie do Turków nie bronią się”

Tymczasem Specjaliści ostrzegają, że u granic Europy może się pojawić niedługo setki milionów imigrantów. Nadchodzi czas końca światów? Głód, zmiany klimatu i susza – te czynniki mają zmusić do największej migracji w dziejach. Do Europy mogą przypłynąć mieszkańcy Afryki, państw, w których toczona jest wojna.

Nawet milion imigrantów rocznie może próbować osiedlać się na Starym Kontynencie. Co ważne – Do końca tego stulecia roczna liczba imigrantów potroi się, a nawet 660 tysięcy imigrantów rocznie więcej chciałoby się osiedlić w Europie niż teraz.

REKLAMA

Komentarze