REKLAMA

Niemiecki policjant-pedofil polował na polskie dzieci – sąd wydał szokujący wyrok

Niemiecki policjant-pedofil polował na polskie dzieci – sąd wydał szokujący wyrok

Michael S. to znany niemiecki policjant-pedofil, który został złapany w wyniku prowokacji polskiego łowcy pedofilów. Sąd wydał w sprawie policjanta szokujący wyrok.

Niemiecki policjant, który polował na polskie nastolatki usłyszał wyrok sądu – sędzie skazał Niemca na 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata.

REKLAMA

Sprawa Michaela S. to wynik prowokacji Krzysztofa Dymkowskiego. Motorniczy z Poznania znany jest z poszukiwania pedofilów. Mężczyzna od lat pomaga policji w walce ze zboczeńcami. Przeszukując internetowe portale i fora trafił na niemieckiego policjanta.

Niemiec pracował na przejściu granicznym w Zgorzelcu. W wyniku prowokacji mężczyzna miał się spotkać z 13-latką z Polski. Michael S. zaoferował nastolatce tysiąc złotych za seks – kiedy jednak zjawił się w Polsce wpadł w zasadzkę „łowcy pedofilów”.

Na portalu Fakt można przeczytać, że wyrok sądu nie wpłynął na pracę Niemca – mężczyzna został jedynie przeniesiony. Policjant-pedofil był już raz karany za podobne przestępstwo. Wtedy umówił się także z polską nastolatką, jednak w ostatniej chwili zdążył uciec. Sąd ukarał go jedynie grzywną.

fakt
REKLAMA

Komentarze