REKLAMA

Niemcy: Imigrant-recydywista na wolności z powodu… przeciążenia sądów

Niemcy: Imigrant-recydywista na wolności z powodu… przeciążenia sądów

Imigrant-recydywista, który napastował 12-latkę i napadł na klub nocny został wypuszczony z aresztu. Powodem są „zbyt przeciążone niemieckie sądy”.

Mężczyzna, 40-letni imigrant z Syrii już raz został wypuszczony po napadzie na klub nocny. Razem z kolegami Syryjczykami krzyczał do bawiących się Niemców „jesteśmy Arabami pozabijamy was”.

https://twitter.com/delestoile/status/1148682737706033154

40 letni imigrant popadł w kolejny konflikt z prawem. Tym razem napadł na 12-letnią dziewczynkę, która szukała zagubionych głośników. Mężczyzna zwabił dziewczynkę do parku i ją pocałował. Zaczął się również przed nią rozbierać. Jak relacjonuje nastolatka „Biegłam tak szybko, jak tylko mogłam”.

Nie wiadomo jednak kiedy imigrant odpowie za swoje czyny. W Niemczech okres tymczasowego aresztowania nie powinen przekraczać sześciu miesięcy. Ze względu na długośc prowadzonego postępowania wypuszczono mężczyznę na wolność. Nie wyznaczono przy tym daty rozprawy.

Portal bz-berlin.de zaznacza, że takie postępowanie to upadek rządów prawa: „W całym kraju co najmniej 65 nakazów aresztowania zostało zniesionych w ubiegłym roku przeciwko podejrzanym o przestępstwa”.

bz-berlin.de
REKLAMA

Komentarze