REKLAMA

Niemcy: Brutalny zbiorowy gwałt na 56-latce. Sprawcy złapani – to czwórka imigrantów z Erytrei

Niemcy: Brutalny zbiorowy gwałt na 56-latce. Sprawcy złapani – to czwórka imigrantów z Erytrei

W Niemczech doszło do brutalnego gwałtu na 56-latce. Sprawcy zostali złapani – gwałciciele to czterech imigrantów z Erytrei.

O zdarzeniu poinformował Adam Gwiazda. Jak można przeczytać na Twitterze – Dessau. Brutalny zbiorowy gwałt na 56-latce. Sprawcy zatrzymani: czterech imigrantów z Erytrei. Jeden z nich przystawił kobiecie rozbitą butelkę do szyi i groził, że poderżnie jej gardło jeśli się będzie bronić. Ofiara trafiła do szpitala.

Wiadomość potwierdzają niemieckie media. Nie jest podawana tożsamość kobiety, jednak wiadomo, że 56-letnia kobieta odniosła w wyniku napadu rany kłute, była hospitalizowana przez kilka dni. Prokurator wniósł o oskarżenie przeciwko czterem mężczyznom. Przedstawiono im zarzut gwałtu i ciężkiego uszkodzenia ciała.

Bawarskie MSW udostępniło statystyki z pierwszego półrocza dotyczące ilości zgłoszonych gwałtów. Okazało się, że nastąpił 50-procentowy wzrost gwałtów dokonanych przez imigrantów. Joachim Herrmann, twierdzi, że nie ma jasnej przyczyny tego wzrostu. Jego zdaniem należy poczekać na szczegółowe analizy policyjnych ekspertów. Jego zdaniem należy działać zapobiegawczo, chociażby przez pobieranie próbek DNA przy rejestracji imigrantów.

www.welt.de

Zobacz także:

REKLAMA

Komentarze