REKLAMA

Niemcy: Afgańczyk zadźgał własną żonę na oczach sąsiadów

Niemcy: Afgańczyk zadźgał własną żonę na oczach sąsiadów

Świadkowie zeznają, że mężczyzna pastwił się nad ciałem kobiety nawet wtedy, gdy ta już nie żyła. Kiedy na miejsce zabójstwa 28-letniej Nahid N. przyjechali policjanci, aresztowali męża denatki, 32-letniego Borhana N.

REKLAMA

Ta okropna zbrodnia miała miejsce w zeszłą niedzielę w Chociebużu, położonym na Łużycach we wschodniej części Niemiec, dokładniej na osiedlu w dzielnicy Schnellwitz. Według funkcjonariuszy policji, motywy zabójstwa są całkowicie niejasne. – Wiadomo, że atak miał miejsce około godziny 19.15 w niedzielę 17 maja. Świadkowie zaobserwowali, że jeden z sąsiadów brutalnie zaatakował swoją żonę – mówi rzecznik prasowy komendy policji w Chociebużu.

32-latek zaatakował żonę wprost na chodniku przed blokiem, w którym mieszkali. Wielokrotnie dźgał ją nożem pod oknami sąsiadów. 28-letnia kobieta zmarła natychmiast na miejscu zdarzenia. Dokładnie tam policjanci zaaresztowali Borhana N. Troje dzieci pary (3,6 i 10 lat) zostało przewiezionych do Jugendamtu w miejscowości Obhut. Na razie nie udało się ustalić, czy którekolwiek z nich było świadkiem morderstwa własnej matki.

W poniedziałek, 18 maja wydano rozkaz aresztowania dla Borhana N. Podczas przesłuchań nie dostarczył on żadnych informacji, dotyczących przestępstwa. Dochodzenie trwa nadal.

Źródło: Bild.de

REKLAMA

Komentarze