REKLAMA

Netflix znów zmienia historię! Polacy nie byli mordowani przez Niemców? [WIDEO]

Netflix znów zmienia historię! Polacy nie byli mordowani przez Niemców? [WIDEO]

Netflix po raz kolejny fałszuje historię Polski. W najnowszym serialu dla nastolatek pojawiają się kłamstwa dotyczące eksterminowanych przez nazistów narodowości.

REKLAMA

Seriale kształtują dziś opinię publiczną, dlatego są dziś wykorzystywane dla implementacji różnego rodzaju idei. To dlatego zwykle w serialach ksiądz czy zakonnica są bohaterami negatywnymi, a rosyjscy bojarzy bywają czarni. W serialu „Jeszcze nigdy” bohaterka wymieniała w szkole 7 grup eksterminowanych przez nazistów (oczywiście nie ma mowy o tym, że chodzi o Niemców), pośród wymienionych jest „społeczność queer”, ale… nie ma Polaków

Pytana przez nauczyciela o siedem grup, które chcieli zgładzić naziści, bohaterka wymienia:

– Żydzi, niepełnosprawni, masoni, hiszpańscy republikanie, społeczność queer, świadkowie Jehowy…

– I Romowie – dodaje jej kolega.

Całą sprawę nagłośnił wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Tomasz Kalinowski informując o tym na Twitterze: „Serial „Jeszcze nigdy” na Netflixie. Bohaterka wymienia na lekcji 7 grup ludzi, których chcieli eksterminować naziści (nieznanej narodowości). Oczywiście nie ma wśród nich Polaków, za to jest… społeczność queer. Tak się zmienia historię, podprogowo, w serialach o mln zasięgu”.

Co się dziwić lewactwu z netflixa, skoro to narracja lewicowych elit w USA? – stwierdził Wojciech Mucha z TVP.

Panie Premierze Morawicki trzeba dzień po dniu…godzina po godzinie…publicznie prostować tego typu KŁAMLIWE wstawki jak w produkcji Netflixa . KAŻDE dziecko na świecie powinno wiedzieć,że : w Niemieckich Obozach Śmierci…Polacy stali tuż za Żydami w kolejce do gazu.

https://twitter.com/AnitaSchelde/status/1265324902451679232

Może mi ktoś logicznie wytłumaczyć na co ( i przede wszystkim po co!) idą te miliony przekazane przez nasz wspaniały i nieomylny rząd na Polską Fundacje Narodową? PS obecność „społeczności queer” mnie nie dziwi – wystarczy wiedzieć co o ich „działalności” sądzą normalni Geje.

https://twitter.com/mario_mkf/status/1265329330432946177

TWITTER / TYSOL

REKLAMA

Komentarze